TRT’nin yayın akışında son dakikada ‘Erdoğan’ değişikliği

TRT’nin yayın akışında son dakikada ‘Erdoğan’ değişikliği

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, daha önce programında olmayan bir şekilde, İstanbul'daki tüm belediye başkan adaylarını toplayarak TRT 1 canlı yayınına çıktı. Program için yayın akışını değiştirdiği...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, daha önce programında olmayan bir şekilde, İstanbul'daki tüm belediye başkan adaylarını toplayarak TRT 1 canlı yayınına çıktı. Program için yayın akışını değiştirdiği belirtilen kanalın normal yayın akışında Payitaht Abdülhamit dizisi görünüyordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile İstanbul'da 39 ilçenin belediye başkan adayları ile birlikte TRT'de canlı yayına çıktı. Program TRT1, TRT Haber, TRT Avaz, TRT Türk, TRT Kurdi'den de aynı anda yayınlandı.

Bugün son anda karar verilen sürpriz seçim programı için TRT'nin yayın akışını değiştirdiği belirtiliyor.

Kanalın normal yayın akışında Payitaht Abdülhamit dizisi görünüyordu. Ancak yeni yayın akışında, saat 20:00'da başlayan Payitaht Abdülhamit dizisi'nin, 22:00'da başlayan 'Cumhurbaşkanı Özel Yayın' nedeniyle kesildiği ve dizinin 24:00'da devam edeceği görünüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika