'Trump Türkiye'de fuhuş operasyonunda yakalandı' iddiası

'Trump Türkiye'de fuhuş operasyonunda yakalandı' iddiası

Ergün Diler, Türkiye'de 9 yıl önceki fuhuş operasyonunda yakalanan iş adamları arasında, şu an ABD Başkanı olan Donald Trump'ın da olduğunu iddia etti.

Ergün Diler, Türkiye'de 9 yıl önceki fuhuş operasyonunda yakalanan iş adamları arasında, şu an ABD Başkanı olan Donald Trump'ın da olduğunu iddia etti.

Yaklaşık 9 yıl önce Atatürk’ün de kullandığı Savarona yatına operasyon yapılmıştı. Savarona’ya fuhuş operasyonu yapıldığının ortaya çıkması tüm basında yer almıştı.

Savanora'da yaşı 18'den küçük kızların, ünlü iş adamları ile çok yüksek paralar karşılığın birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. 16-17 yaşlarında 10 kızla birlikte yabancı uyruklu iş adamları ve bürokratlar, ifadelerinin ardından serbest bırakılmıştı. Takvim gazetesi genel yayın yönetmeni Ergün Diler, bugünkü köşesinde 9 yıl önceki fuhuş operasyonuna ilişkin dikkat çeken iddialarda bulundu. Diler, fuhuş operasyonunda yatta olan ismin, şu an ABD Başkanı olan Donald Trump olduğunu iddia etti.

Ergün Diler’in yazısının ilgili bölümü şöyle:

“ANAYASA mahkemesi üyesi olan Brett Kavanaugh'tan devam edeceğiz. Ama içeriye girelim ve oradan yürüyelim önce... Dünya aslında küçük bir köy. Bakmasını bilirseniz, bütün oyuncular gözünüzün önündedir!

Felix Sater, çok ama çok önemli biri. Defalarca yazdım.

Trump'la da Kushner'le de ortak ve iyi dost. Putin'le de... Felix'in ortağı ve dostu olan Tevfik Arif de önemli bir isim. Arif ile ilgili SAVARONA olayını daha önce yazdım. Kısa bir hatırlatma yapalım yine de...

Yıl 2010... Her şeyin, yani kavganın Türkiye'de ve dünyada başladığı tarih... Türkiye'de başladığı yer ise ATATÜRK'ün de kullandığı SAVARONA...

ANTALYA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI, bir şebekeyi takip ediyor. İnsan kaçakçılığı da dahil... Bu takibin sonucu olarak GÖCEK'te demirli olan SAVARONA'ya baskın yapıyor...

Gemide yaşları 18'den küçük olan yabancı kızlarla eğlenen 8-10 ünlü isim bulunuyor... Hepsi önemli işadamı... Günlüğü 50 bin dolara kiralanan gemide, TEVFİK ARİF de bulunuyordu...

Ama BAŞKA KİMLER VARDI? Bilemedik.

Öğrenemedik. Ama dünya küçüktü. Bazen Göcek'teki dalga Washington'a kadar gidebiliyordu. Gemideki isimlerden biri o zamanlar elbette bu kadar şöhretli değildi. Muhtemelen, ortağı Tevfik Arif'in davetlisi olarak ya orada bulunuyordu ya da uğramıştı. O isim daha sonra ABD BAŞKANI olacak kişiydi!

Yani TRUMP'tı! Aslında ilişki ağı belliydi. Kavga eden iki gücün tomografisi çekildiğinde, ortaya çıkan belge netti! Trump o gün de ondan sonra da hedef oldu.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika