Trump'a tecavüz davası, 13 yaşındaki çocuğa tecavüz ettiği iddia edildi!

Trump'a tecavüz davası, 13 yaşındaki çocuğa tecavüz ettiği iddia edildi!

Oda TV'den Şıvan Okçuoğlu'nun aktardığı habere göre, Manhattan Federal Mahkemesi'nde görüşülen dava Trump'ın 20 yıl önce 13 yaşındaki bir genç kadına tecavüz ettiği iddiası ile ABD gündemini sallamaya aday konumda. İddiaya...

Oda TV'den Şıvan Okçuoğlu'nun aktardığı habere göre, Manhattan Federal Mahkemesi'nde görüşülen dava Trump'ın 20 yıl önce 13 yaşındaki bir genç kadına tecavüz ettiği iddiası ile ABD gündemini sallamaya aday konumda. İddiaya göre bu eylem 2008'de 14 yaşındaki bir genç kadınla cinsel ilişkiye girdiği için hapis cezası alan milyarder yatırım foncusu Jeffrey Epstein'in 1994 senesinde evinde verdiği bir partide gerçekleşmiş.

Gerçek ismi açıklanmayarak mahkeme kayıtlarında Jane Doe olarak ifade edilen genç kadın, kendisinin dolgun bir ücret ile modellik mesleğinde iyi bir kariyer vaadi ile kandırıldığını iddia ediyor.

Mahkeme kayıtlarında Trump'ın genç kadına dört ayrı zamanda dört ayrı partide zorla tecavüz ettiği iddiası yer alırken, genç kadın yüksek sesle durmasını söylemesine rağmen eylemini sürdürdüğü bilgisi veriliyor. Davacı, başından geçenleri başkalarına anlatması durumunda Trump'ın ailesine zarar vereceğini söylediğini iddia etti. Genç kadın bekaretini de Trump'ın tecavüz eylemi neticesinde kaybettiğini belirtiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya