Tuba Büyüküstün estetik yaptırdı iddiası

Tuba Büyüküstün estetik yaptırdı iddiası

Her zaman doğal güzellikten yana olduğunu söyleyen oyuncu Tuba Büyüküstün'ün yüzüne dolgu yaptığı iddia edildi.

Doğal güzellikten yana olduğunu belirten 39 yaşındaki oyuncu Tuba Büyüküstün, estetik yaptırdığı iddiasıyla gündeme geldi.

Estetik operasyonlar nedeniyle herkesin birbirine benzediğini söyleyen ve her zaman doğallıktan yana olduğunu savunan Büyüküstün'ün yüzüne dolgu yaptırdığı iddia edildi.

Bir davete katılan oyuncunun yüzünün gergin olması nedeniyle dolgu yaptırdığı belirtildi. Değişimiyle dikkat çeken Büyüküstün, estetik iddiası hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

GÜZEL UYGULAMALAR VAR AMA BEN DOĞALLIKTAN YANAYIM
Doğal yöntemlerle çözülmeyen durumlarda operasyon yapılması gerektiğini söyleyen Büyüküstün, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında şu şekilde konuşmuştu:
"Çok genç insanlar yapınca hani çünkü gençler, cilt güzel, o yüz, göz çok güzel zaten. "Onunla oynamak bana sahip olduğun şeyi harcamak gibi geliyor. Güzel uygulamalar var ama ben doğaldan yanayım. Doğal yöntemlerle çözemeyecek durumlar varsa başka şeylere başvurmak gerek. Ben de zaten iğneden korkarım. Sadece şuna takılıyorum; insanlar kendi yüzlerini tanıyıp, ona göre bir şey yapmak yerine, herkes birbirine benzemeye başladı. Tek prototipe dönmeye başladı. Tatsız olan kısmı o."

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin