Tuğba Ekinci'den tepki çeken taciz sözleri

Tuğba Ekinci'den tepki çeken taciz sözleri

Armağan Çağlayan'ın Youtube'da sunduğu Gör Beni programına konuk olan Tuğba Ekinci'den tepki çeken açıklama geldi.

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Tuğba Ekinci, hiç tacize uğramadığını söyledi ardından tepki çekecek bir yorum yaptı. Bu zamana kadar başına böyle bir şeyin gelmediğini dile getiren Tuğba Ekinci, "Kadınlarımız zevkini aldıktan sonra suçluyor" dedi

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında yayınlanan Gör Beni programının bu haftaki konuğu Tuğba Ekinci oldu. Ekinci'nin  tacizle ilgili yaptığı yorum ise  dikkat çekti.

Hiç tacize uğramadığını söyleyen Tuğba Ekinci, "Bu zamana kadar deliyle, manyakla uğraşmadım. Hani derler ya tacize uğradım diye başıma hiç böyle bir şey gelmedi" dedi. Armağan Çağlayan ise "Şanslısınız"   karşılığını verdi.

Armağan Çağlayan'ın yorumu üzerine bunun bir şans olmadığını dile getiren  Tuğba Ekinci, "Ben onu her zaman şöyle düşünüyorum; O seviyeye getiren bayanlar" dedi. Devamında , "Sokaktaki sapıktan bahsetmiyorum" diyerek düzeltmeye çalıştı. "Normal insandan bahsediyorum. Mesela sevgilisini seviyor, sonrasında şikayet ediyor. Sen onu zaten öyle aldın.  Kadınlarımız zevkini aldıktan sonra suçluyor" diye ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin