Tüm seyircileri Oscar’a çekecek bomba bir iddia ortaya atıldı

Tüm seyircileri Oscar’a çekecek bomba bir iddia ortaya atıldı

Bu yılki Oscar Ödül Töreni’nin canlı olacağı belli oldu ve töreni yapacak sunucunun kim olduğu henüz net değil.

Oscar Organizatörleri reyting için Ricky Gervais’i istiyor. 2022 Oscar Ödülleri, üç yıl aradan sonra yeniden canlı yayınlanacak. Bu duyuru doğal olarak Oscar’ı kimin sunacağı sorusunu akıllara getirdi. Birçok kişi Tom Holland’ın bu yılki Oscar’ı sunacağını düşünürken, yeni bir isim daha gündeme geldi: Ricky Gervais.

İngiliz komedyen, daha önce beş kez verdiği Altın Küre Ödülleri‘nin her birinde sivri diliyle kendini göstermişti. Canlı yayında neredeyse her şeyle ve herkesle konuştuğunu söyleyen Gervais, ödül töreninin reytinglerini doğal olarak artırdı. İşte tam da bu yüzden Oscar organizatörleri Gervais’i sunucu olarak düşünmeye başladılar.

Oscar organizatörleri, uzun süren ve yıldızların konuşmalarından sonra seyircilerin sıkıldığı ödül töreninde Ricky’nin yeni bir soluk getireceğini düşünüyor.

Ricky bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Ricky’ye Oscar’ları sunma konusundaki fikri sorulduğunda, “Bunu yapmama asla izin vermezler. Bu yüzden Altın Küre’yi kabul ettim. Kendi esprilerimi yazmama ve prova yapmadan sunmama izin verdiler. Oscar’da bu özgürlüğe sahip olacağımı sanmıyorum.” cevabını vermişti. Ardından kendisine böyle bir şans verilse yine de “Oscar’a filtresiz damgasını vuracağını” belirtti.

Gervais en son 2020’de Altın Küre Ödülleri’nde boy göstermiş ve oyunculara gerçek dünya hakkında hiçbir şey bilmedikleri için ödül alırken siyasi mesajlar vermemelerini söylemişti. “Kazanırsan gel, küçük ödülünü kabul et, yöneticine ve tanrına teşekkür et ve siktir git.” ifadelerini kullanmıştı.

Çevrimiçi alışveriş siteleri araştırması büyük şaşkınlık yarattı: İlginç sonuçlar

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji