Turhan Çömez, İyi Parti'ye katıldı

Turhan Çömez, İyi Parti'ye katıldı

Erdoğan'ın eski doktoru ve 22. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, İyi Parti’ye katıldı. Grup toplantısının başında Akşener, Çömez’e rozetini taktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski doktoru ve 22'nci Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez İYİ Parti'ye katıldı. Çömez'e parti rozetini İYİ Parti Grup Toplantısı'nda Meral Akşener taktı.

Kürsüde konuşma yapan Çömez, "Tam 15 yıl sonra bugün aynı çatının altında yurtsever, kararlı ve yürekli bir lider ve onun yol arkadaşlarıyla buluştuğum için yaratana şükrediyorum. Türkiye'yi yeniden ayağa kaldıracak ve bu aziz millete hak ettiği huzuru yaşatacak olan bu muhteşem kadro ve onun lideriyle omuz omuza mücadele etmekten onur duyacağım" ifadelerini kullandı.

Çömez geçtiğimiz aylarda Meral Akşener'in Balıkesir ziyaretine katılmış, ziyaretin ardından "Sayın ⁦Meral Akşener doğduğum büyüdüğüm topraklardaydı bugün. Sokaklara sığmayan kalabalıklar, bir devrin kapanışını ve pırıl pırıl bir güneşin doğuşunu müjdeliyordu'' açıklamasında bulunmuştu.

Etiketler :