Türkiye Neslican’ı son yolculuğuna uğurluyor

Türkiye Neslican’ı son yolculuğuna uğurluyor

Dördüncü kez yakalandığı kansere karşı verdiği mücadele ile simge haline gelen ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Neslican Tay, bugün memleketi Rize'de son yolculuğuna uğurlanıyor.Dördüncü kez yakalandığı...

Dördüncü kez yakalandığı kansere karşı verdiği mücadele ile simge haline gelen ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Neslican Tay, bugün memleketi Rize'de son yolculuğuna uğurlanıyor.

Dördüncü kez yakalandığı kansere karşı verdiği mücadele ile simge haline gelen ve tedavi gördüğü hastanede Cuma günü hayatını kaybeden Neslican Tay, memleketi Rize'de son yolculuğuna uğurlanıyor.

Cenazesi bugün kılınacak öğle namazına müteakip defnedilecek olan Neslican Tay'ın, vasiyeti yerine getiriliyor.

Neslican Tay'ın cenazesi, merkez Sahil Camii’nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazıyla yine merkeze bağlı Pehlivan Mahallesi’nde toprağa verilecek.

VASİYETİ NEYDİ

Neslican Tay'ın dayısı Ömer Yazıcı, yeğeninin vasiyetini, “Neslican’ın ve annesinin istediği bir şey vardı. Bacağını kaybettiğinde hastanede bırakmamıştık. Onu memleketimizde, Rize'de gömmüştük. Cenazesini de bacağının yanına defnedeceğiz, bedenini bütünleştireceğiz orada” ifadeleriyle açıklamıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam