Türkiye Web 3.0 Sayesinde Canlanıyor!

Türkiye Web 3.0 Sayesinde Canlanıyor!

Web 3.0 teknolojisi sayesinde kripto para borsaları da büyük bir hız kazanmaya devam ediyor.

 

Sadece kripto borsasında değil, bu alanda birçok kuruluşa hizmet vermekte olan Dapprex bütün yatırım kararlarını Türkiye’ye çevirmiş durumda. Bu kararlar sayesinde Türkiye’ye 40 milyon dolarlık bir yatırım faaliyeti gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Eğitimler Ücretli Mi?

Türkiye’de değerlendirilecek olan yatırımlar için Dapprex’in CEO’su ve NBO Holding CFO’su Utku ALPAĞUT bu konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı; “Ülkemize yapacak olduğumuz bu yatırım faaliyetleri için oldukça büyük bir heyecan ve sevinç duymaktayız. Yazılım alanında ve firmamız bünyesinde gençlerimize staj imkanları vermekteyiz. Bu sayede gençlerimizin kendilerini geliştirerek yeni faaliyetlerde ve projelerde katkı sağlayabilmelerini gerçekleştirme arzusu içerisindeyiz. Hem firma bünyemize hem de ülkemize kendilerini kazandırmak istiyoruz.” NBO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Burak OLCAY bu aşamaların henüz yeni olduğunu, özellikle ülkemiz için bir başlangıç olduğunu belirtti.

Akademi Kuruldu Mu?

İş hayatında eğitimin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu belirten NBO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Burak OLCAY, bir akademinin şu an kurulmakta olduğunu ve çalışmaların sürekli ve düzenli olarak takip edildiğini belirtti. Bu akademik faaliyetler sayesinde, gelişimin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesini ve yapılan faaliyetlerin daha sağlıklı şekilde ilerleyebilmesini sağlamak amaçlanmaktadır. Firmanın gelecekteki gelişiminin ve büyümesinin sürekli ve düzenli olarak tutulabilmesi için bu gibi eğitim faaliyetlerinin takip edilmesi ve arttırılması gerektir.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam