Türkiye’nin konuştuğu sünnet düğünü hakkında flaş gelişme

Türkiye’nin konuştuğu sünnet düğünü hakkında flaş gelişme

Sosyal medyada platformlarında görüntülerin ortaya çıkmasından sonra büyük tepki çeken sünnet düğünündeki dansa ilişkin soruşturma tamamlandı. Olayla ilgili 6 kişi hakkında dava açıldı.Hürriyet'ten Musa Kesler'in haberine...

Sosyal medyada platformlarında görüntülerin ortaya çıkmasından sonra büyük tepki çeken sünnet düğünündeki dansa ilişkin soruşturma tamamlandı. Olayla ilgili 6 kişi hakkında dava açıldı.

Hürriyet'ten Musa Kesler'in haberine göre, sosyal medyada ortaya çıkan ve büyük tepki çeken sünnet düğününe ilişkin görüntülerle ilgili soruşturma tamamlanarak 6 kişi hakkında dava açıldı.

Aralarında üç dansöz, sünnet çocuğunun annesi, babası ve amcasının da olduğu 6 kişi hakkında dava açıldı. İzmir Menderes Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan İddianamede anne ve babanın "Aile Hukukundan Kaynaklanan Yükümlülüğün İhlali' suçundan, dansözler ise 'Çocuğun Cinsel İstismarı ve hayasızca hareket' suçundan cezalandırılması istendi.

Zanlılar olayın görüntülerinin sosyal medyada yayımlanmasının ardından gözaltına alınmış ve ifadeleri alındıktan sonra 'adli kontrol' tedbiri ile serbest bırakılmıştı.

Son Dakika Haberleri