TV'lerde çirkinlik görmek istemiyorlar

TV'lerde çirkinlik görmek istemiyorlar

Prof. Dr. Coşkun ÖzdemirYıllarca Orduya utanmazca ve sahtekarca  yapılan iftiralar ile onların yıllarca hapiste ve özgürlüklerinden yoksun kalmalarına yol açan mahkeme   kararlarını coşku ile karşılayan,övgü ile anan  Nagehan...

Prof. Dr. Coşkun Özdemir

Yıllarca Orduya utanmazca ve sahtekarca  yapılan iftiralar ile onların yıllarca hapiste ve özgürlüklerinden yoksun kalmalarına yol açan mahkeme   kararlarını coşku ile karşılayan,övgü ile anan  Nagehan Alçı adlı kişinin Habertürk TV de hem de Orhan Bursalı ve Binnaz Toprakla birlikte konuşmaya hakkı olmamalıdır .Önce bütün Türkiye halkından özür dilemeli. Ama bu da onu hiçbir şekilde aklamaz. TV’lerde konuşmacı olmaktan çekilmeli, muhalifler için en masum davranışlar için verilen yasak karaları ve sınırlamalar onun için fazlası ile uygulanmaldır. Yurtseverler  TV’lerde çirkinlikler görmek istemiyorlar.

TV tartışmacılarına hatırlatmalı ki. Sizin bu hararetli tartışmalarınızın hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur. Tayyip Erdoğan adlı cumhurbaşkanı hiç birinizi dinlemez, kararları o verir. Mahkeme kararlarını isterse dinler istemezse dinlemez. Sizin hukuki vicdani, insani yargılarınız ona vız gelir. Milli iradeye inanmıyor musunuz? O milletten alıyor gücünü vesselam.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
ABC Kritik