Twitter kaybolan tweetler sorunu çözmek için kolları sıvadı

Twitter kaybolan tweetler sorunu çözmek için kolları sıvadı

Probleme ilişkin olarak Twitter sorunu çözmek için birkaç güncelleme planladığını ve bunlardan ilkinin artık platformun web istemcisi aracılığıyla sunulduğunu söyledi.

 Artık zaman çizelgenize ne zaman yeni tweet yüklemesini istediğinizi seçebileceksiniz. Bunu yapmak için arayüzün üst kısmındaki tweet sayacına tıklamanız yeterli olacaktır. Twitter’ın güncellemeyi yayınlama sürecinde olduğunu unutmayın, bu nedenle ilgili arayüz öğesini hemen göremeyebilirsiniz.

Twitter, 'kaybolan tweetler' problemini düzeltti!

Şirket, sorunu çözmek için ilk söz verdiğinde, “Bunun sinir bozucu bir deneyim olduğunu biliyoruz, bu yüzden değiştirmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullanmıştı. Şirket o zaman, iki ay boyunca çeşitli güncellemeler yayınlayacağını belirtti. Sosyal medya platformları arasında rekabet çok ciddi olduğu için ufak bir problem bile göze batabiliyor. Bu sorun göze alındığında çok basit bir problem olduğunu söylemek zor. Dolayısıyla şirketin bunu çözmek için kolları sıvadığını görmek kullanıcıları memnun edecektir. Şirket geçtiğimiz dönemde platformunda resim kırpmalarında meydana gelen bir sorunla da uğraşmıştı. Bu problemin de önüne geçen platform bünyesindeki tüm sorunları çözmeye ant içmiş durumda diyebiliriz. Twitter’ın yeni web görünümü de geçtiğimiz günlerde sunuldu.

İkinci el otomobil satışında lider belli oldu: Bu araçlar peynir ekmek gibi satılıyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji