Uğur Dündar'ın yıllar önceki bu görüntüleri neden gündem oldu?

Uğur Dündar'ın yıllar önceki bu görüntüleri neden gündem oldu?

Uğur Dündar'ın yıllar önceki  videosu neden mi gündem oldu?  Duayen gazeteci Uğur Dündar'ın yıllar önce televziyonda program yaparken birçok ...

Uğur Dündar'ın yıllar önceki  videosu neden mi gündem oldu?  Duayen gazeteci Uğur Dündar'ın yıllar önce televziyonda program yaparken birçok yolsuzluk haberlerini ortaya çıkarmıştı. 2001 yılında çekilmiş bir görüntü sosyal medyada gündem oldu.

Sözcü yazarı Uğur Dündar'ın yıllar önce TRT'de program yaparak birçok yolsuzluk haberlerini ortaya çıkardığı zamanlarda, 2001 yılında çekilmiş bir görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.

Gazeteci Gökmen Ulu'nun paylaştığı videoyu Uğur Dündar retweet etti. Ulu mesajına  "Uğur Dündar’ı hiç böyle görmediniz. Görüntülerin devamı ve çok daha fazlası “Olağanüstü Bir Hayat” belgeselinde. Macera filmlerini aratmayan yaşam öyküsünü anlattığımız belgesel gösterimi, televizyonda ilk kez, 5 Haziran Cuma akşamı saat 21:00’de #Tele1 ‘de." diye yazdı

UĞUR DÜNDAR'DAN SERT TEPKİ

Görüntülerde röportaj için gittiği bir adreste bir kişiyle tartışan Uğur Dündar, kamerayı kapatmak isteyen kişiye sert tepki veriyor ve yumruklaşma yaşanıyor.

İşte o paylaşım:

<>

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv