Ünlü Gelişim Uzmanı Reyhan İldaş Açıklamalarda Bulundu

Ünlü Gelişim Uzmanı Reyhan İldaş Açıklamalarda Bulundu

Reyhan İldaş'tan önemli açıklamalar

Ünlülerin Yaşam Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı ThetaHealing  Master ve ICF Koç Eğitmeni Reyhan İldaş, fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda iyileşmenin anahtarı olan Theta Healing  yöntemi hakkında açıklamalarda bulundu.
İnsanların Theta Healing  ile inanç, duygu-düşünce ve hayatımızdaki deneyimlerde ani değişimler yapabileceğini söyleyen Reyhan İldaş, "Yaradana olan inancınızla veya evren ve güç ile herhangi bir bilgiyi, öngörüyü ya da yaratıcılığı kendinize yüklemeniz mümkündür. Theta Healing, bunu hayatımızda başarıyla uygulamamızı sağlar" diye konuştu.


Theta Healing'in depresyon ve troid hastalıklarında da etkili olduğunu  ve her şeyin bizim bilinçaltımızda yatan nedenlerden  kaynaklandığını ifade eden Reyhan İldaş, "Ayrıca her gün  mutluluk hormonları olan seratonin ve dopamin dengeleniyor ve hayatınızdaki gereksiz şeylerle yaşamayı ötelelemiyorsunuz.  Bunlar Theta Healing  yöntemi için  birkaç örnek tabii,  birçok faydası var sayabileceğimiz" dedi.


Bu yöntem ile evrendeki yaşam enerjisiyle bağlantıda olunacağını anlatan  Reyhan İldaş, "Uygulayıcının sadece beyin dalgasını Theta frekansına getirmesiyle çalışan çok hızlı ve kolay işleyen güçlü bir yöntemdir. Yargılar ve genellemelerle, yani bilinçaltımızdaki kök negatif düşünce ve duygu kalıplarıyla yaşam içindeki mücadelemizde bizim en büyük yardımcımızdır" ifadelerini kullandı.


Pandemi dönemiyle hayatımızdaki sıkıntıların arttığını belirten Reyhan İldaş, "Dünya olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz. Hepimizin sıkıntıları var. Ben Theta Healing'i kendi yaşamımda uyguluyorum ve herkese de öneriyorum. Faydasını hayatlarına  geçirdiklerinde  gerçekten görecekler" diyerek sözlerini noktaladı.https://www.reyhanildas.com/

Kadın