Ünlü oyuncu savcıya ifade verdi!

Ünlü oyuncu savcıya ifade verdi!

Kıvanç Tatlıtuğ, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet suçu kapsamında başlatılan bir soruşturma nedeniyle savcının daveti üzerine İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na giderek ifade verdi. Avukatı Yalçın Kavak ile birlikte adliyeye gelen...

Kıvanç Tatlıtuğ, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet suçu kapsamında başlatılan bir soruşturma nedeniyle savcının daveti üzerine İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na giderek ifade verdi. Avukatı Yalçın Kavak ile birlikte adliyeye gelen Tatlıtuğ, ifadesinin ardından adliyeden ayrıldı.

'MALİ MÜŞAVİRİMİZLE BİR TAKIM SIKINTILARIMIZ VAR'
Tatlıtuğ, adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Mağdur sıfatıyla ifade verdiğini belirten Tatlıtuğ, "Hepinizin bildiği gibi mali müşavirimizle bir takım sıkıntılarımız var. Dolandırıldığımızla ilgili. Bununla ilgili süren davamızın ikinci bölümüyle ilgili bugün sayın savcımla beraber konuştuk, ifademizi verdik. Kendisine ödemiş olduğu faturaları gider olarak defterine işlememiş. Bunun gibi bir takım durumlar söz konusu. Tekrar mağduriyetimizi dile getirdik, tekrar şikayetçi olduğumuzu dile getirdik, evraklarımızı teslim ettik. Detaylı bir şekilde izahta bulunduk. Gelişmeleri hep birlikte göreceğiz" diye konuştu.