Ünlü oyuncunun 2 yaşındaki yeğeni bakıcısı tarafından istismara uğradı

Ünlü oyuncunun 2 yaşındaki yeğeni bakıcısı tarafından istismara uğradı

Özge Özpirinçci Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile 2 yaşındaki yeğeninin bakıcısı tarafından istismara uğradığını söyleyerek, takipçilerinden kişinin bulunması için yardım çağrısında bulundu. LÜTFEN ONU...

Özge Özpirinçci Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile 2 yaşındaki yeğeninin bakıcısı tarafından istismara uğradığını söyleyerek, takipçilerinden kişinin bulunması için yardım çağrısında bulundu. 

LÜTFEN ONU BULMAMIZA YARDIMCI OLUN
İstismarın kamera görüntülerinin ortaya çıktığını ve olayın ortaya çıkmasının ardından bakıcının kaçtığını belirten oyuncu Özpirinçci, "Bakıcı kaçtı! Lütfen onu bulmamıza yardımcı olun" dedi.

ekran-alintisi-020.jpg

Özge Özpirinçci'nin arkadaşı da olaya ilişkin bir açıklama yaptığı tweet üzerinden kaçan bakıcının fotoğrafını ifşa etti. Pirinçci'nin arkadaşı da istismarda bulunan bakıcının bulunması için yardım istedi. 

ekranozge.jpg

Pirinçci arkadaşının paylaşımını, "Lutfen herhangi bir supheli durumda @avcagdascelik ile irtibata gecin ve bu kadini bulmamiza yardimci olun! Lutfen!" notuyla kendi hesabı üzerinden yaplaştı. 

ozgeekran.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem