Usain Bolt futbol yorumcusu olursa...

Usain Bolt futbol yorumcusu olursa...

Cayman Adaları'nda bir televizyon programına konuk olan Usain Bolt kısa bir süreliğine futbol yorumculuğuna büründü. 29 yaşındaki sporcu, Manchester United'ın başında Jurgen Klopp'u görmek istediğini açıkladı. Louis van Gaal'in...

Cayman Adaları'nda bir televizyon programına konuk olan Usain Bolt kısa bir süreliğine futbol yorumculuğuna büründü. 29 yaşındaki sporcu, Manchester United'ın başında Jurgen Klopp'u görmek istediğini açıkladı. Louis van Gaal'in takıma oynattığı oyunu beğenemediğini söyleyen Bolt, ''Liverpool menajeri Klopp'un Manchester United'ın başına gelmesini isterdim. Hücum futbolcu seviyorum, Sir Alex Ferguson oynattığı gibi. O varken defansımız iyiydi ama daha çok atağı düşünüyorduk. Onun oynatmaya çalıştığı futbolu beğeniyordum.'' diyerek Sir Alex'e olan hayranlığını dile getirdi.

Takımın önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde gidemeyecek olmasını değerlendiren efsane sprinter, ''Umarım önümüzdeki sezon daha bir takımımız ve daha iyi bir teknik direktörümüz olur. Kim olacağını bilmiyorum. İnsanlar Mourinho'nun geleceğini söylüyor ama o önce savunmayı düşünen bir teknik adam. Bu sıkıcı bir futbol. Bundan nefret ediyorum'' dedi ve Mourinho'yu takımın başında istemediğini belirtti.

Spor