Usta oyuncu Tamer Levent'tan 'Camdaki Kız' çıkışı

Usta oyuncu Tamer Levent'tan 'Camdaki Kız' çıkışı

Sevilen yapım Camdaki Kız dizisinde Rafet Koroğlu karakterini canlandıran Tamer Levent, bazı sahneleri nedeniyle tepki çeken dizi hakkında konuştu.

Başarılı oyuncular Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun canlandırdığı Kanal D'nin iddialı dizisi Camdaki Kız, reyting listelerinde üst sıralarda yer alsa da, bekaret kontrolü sahnesi nedeniyle büyük tepki topladı. 

"BÖYLE DİZİLER YAPILMALI"

Camdaki Kız'da Rafet Koroğlu karakterini canlandıran usta oyuncu Tamer Levent önceki gün Cihangir'de görüntülendi. 

Son dönemde büyük tepki toplayan dizi hakkında konuşan Levent  "Böyle dizilerin yapılmasını çok uygun görüyorum" dedi.

"İZLEMEYİN O ZAMAN, NEDEN İZLİYORSUNUZ?"

Usta oyuncu sözlerine şöyle devam etti: 

"Yaşamın içinden örnekler var ama kişiler değil, burada söz konusu olan yaşananlar. Türkiye'de ve başka ülkelerde, hatta şu anda bile kim bilir insanlar buna benzer neler yaşıyor ama hiçbirinden haberimiz olmuyor...

Şimdi haberimiz olması iyi değil mi? Tabii ki haberimizin olması iyi çünkü müdahale edilebilir. Eşim, dostum diyor ki; 'zaten kötü günler yaşıyoruz. Pandemi var, bunalımdayız. Bir de böyle bunalımlı dizi çekiyorsunuz'. Ben de 'izlemeyin o zaman, niye izliyorsunuz?' diyorum.

İnsanların başına neler geliyor, duyuyoruz. Bütün sorunlar herkesin sorunu, su yüzüne çıktığında görmek istemiyoruz. Bu enteresan bir şey değil mi?" diye konuştu.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv