Usta tiyatrocu Genco Erkal’dan Fazıl Say’a: Biraz ayıp ediyor

Usta tiyatrocu Genco Erkal’dan Fazıl Say’a: Biraz ayıp ediyor

Tiyatrocu Genco Erkal turne programını paylaştı, “Fazıl Say ikide bir benim için o 83 yaşında, 83 yaşında diye tekrarlamasa iyi olacak. Biraz ayıp ediyor bence” diye ifade etti.

Usta tiyatrocu Genco Erkal, kendisine destek mesajı yayınlayan müzisyen Fazıl Say’ın “83 yaşında” vurgusuna sitemde bulundu.

Sosyal medya hesabından turne programını paylaşan Erkal, “Biz ancak birbirimizle yarışabiliriz” dedi, şunları kaydetti: “Fazıl Say aylık turne programını koymuş. Bu da benimki. Biz ancak birbirimizle yarışabiliriz. İkide bir benim için o 83 yaşında, 83 yaşında diye tekrarlamasa iyi olacak. Biraz ayıp ediyor bence.”

 

NE OLMUŞTU?

Sanatçı Genco Erkal hakkında ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ suçlamasıyla 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlanmıştı. Fazıl Say da bu duruma tepki göstererek, “Genco Erkal yalnız değildir. Genco Erkal Türkiyedir! Efsane sanatçımızdır. 83 yaşındadır ve Açılan SAÇMASAPAN ‘CB’ye hakaret'(?) davasında 4 yıl hapsi isteniyor. ‘Yazıklar olsun’ demiyorum. Kılına dokundurtmayacağım Genco’muzun! O kadar!! Korkaklar! Dava açacaklarına, ceketini ilikleyip eğilsinler böyle büyük bir sanatçının önünde. Rezillik bu ve artık yetti!!!” diye not düşmüştü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat