Uyanış Büyük Selçuklu 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu 10. bölüm izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu 10. bölüm izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 30 Kasım 2020 günü 10. bölümü ile ekrana geldi. Birçok izleyici Uyanış Büyük Selçuklu'nun 11. bölüm fragmanı hakkında bilgileri araştırıyor. Peki ama Uyanış Büyük Selçuklu 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT'nin sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'nun 11. bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki ama Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 10. bölümünde heyecan doruktaydı. Yorgos’un Kutsal Emanetleri Kuvel Kalesi’ne kaçırdığını öğrenen Sencer, İlteber’in kervanına karışıp emanetleri kurtarmak amacıyla Kuvel’e sızmıştı. Batınilerin ihbarıyla Sencer’in içlerine sızdığını öğrenen Andreas hızlı hareket edip adamlarıyla birlikte Sencer’i kalesinde köşeye sıkıştırmayı başarmıştı. Sencer, Kuvel Kalesi’nden nasıl çıkacaktır? Yorgos’un ve Batınilerin birbirleriyle çekişmesine neden olan Kutsal Emanetleri onların elinden nasıl kurtaracaktır? Kendisini ölümün eşiğine getiren ve Turna’nın ölümcül yara almasına neden olan Yorgos’tan intikamını almayı başarabilecek midir? Zorlu bir süreç sonunda Kutsal Emanetleri saraya getirmeyi başaracak olan Sencer nelerle karşılaşacak?

(Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm)

Öte yandan Seferiye’nin sayıklamaları sonucu Melikşah’ın Başulu’dan bir çocuğu daha olduğuna ilişkin şüpheleri olan Terken, araştırmaları sonucu Başulu’nun mezarına ve sürgün günlerinde saklandığı eve ulaşmış, evde gördüğü beşik Terken’in şüphelerini alevlendirmişti. Terken peşine düştüğü büyük sırrı öğrenebilecek midir? Nizamülmülk devletin selameti adına sakladığı büyük sırrı Terken’den saklayabilecek mi?

Elçin, Büyük Selçuklu ile Anadolu obaları arasındaki fitneyi körüklemeye çalışan Kasım’ın casusunu yakalamayı başarmıştı. Elçin, casusu saraya getirecektir. Saraya gelen Elçin ile Terken arasında neler yaşanacaktır?

Tüm bunların yanı sıra Hayyam’ın evini yakan oka hacelik işaretini işleyen demirci ustalarını tespit ettirecek olan Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı yakalamak için kıskacı iyice daraltmıştır. Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı deşifre edebilecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu 11. Bölüm 1. Önizleme:

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam