Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden İzleyicilerine Heyecan Dolu Fragman

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden İzleyicilerine Heyecan Dolu Fragman

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi sevenleri tarafından merakla izleniyor. Dizinin yayınlanan yeni fragmanı heyecanı dorukta yaşatıyor. İşte bu haftanın yeni fragmanı

TRT 1' in güçlü yapımlarından olan ve bir hayli seveni bulunan Uyanış Büyük Selçukludan heyecan dolu ve bol savaş sahneli fragman yayınlandı. Televizyon ekranlarında yer almaya başladığından bugüne hem yurtiçi hem de yurtdışından izleyici kitlesi artmaya başlayan dizi reyting rekortmeni olarak da biliniyor.

Başarılı yapım her hafta Pazartesi kendi gününde ve kendi saatinde 20.00' da yeni bölümleriyle ekranlarda izleyicileriyle buluşuyor. Başarılı dizi bu hafta 12 Nisan'da 28. Bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Uyanış Büyük Selçuklu 25. bölüm full izle - Uyanış Selçuklu - TRT1

Tekiş'e Ne Olacak? Melikşah İhanet Karşısında Ne Yapacak?

 

Anadolu kapılarını açan ve Türk yurdu hakimiyeti için uğruna can veren Alparslan’dan sonra tahta geçen isim Melikşah oldu. Bu durumu en başından beri haz etmeyen Tekiş ise son olaylardan sonra niyetini iyice belli etti,. Durumun farkında olan ve onu en başından uyarak Melikşah, kardeşi ile karşı karşıya gelmek zorunda kaldı. Bu başkaldırının, isyanın sonucunda Melikşah Tekiş'i öldürecek mi? Yoksa Melikşah'ın merhameti kardeşinin katline razı olacak mı? Merak dolu konuların açılacağı ve heyecanı hat safhada olduğu bir bölüm Uyanış Büyük Selçuklu izleyicilerini bekliyor. Tarihi bir olayın anlatıldığı filmde Alparslandan kalan tahta Melikşah'ın geçmesi ve Melikşah'tan sonra bu tahtı Sencer'in devralması olayı anlatılır.

Uyanış Büyük Selçuklu 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu konusu ve oyuncuları! - Takvim

Sır Dolu Hadiseler Açılacak Mı?

 

Kınık Obası içerisinde Efruz'u gören Livya bu durumu Kınık Obasında bulunan Alplere anlatacakken Hasan Sabbah ağır bir şekilde Livya'yı yaralayarak bunu engelledi. Livya aldığı yaradan dolayı canı ile cebelleşirken kurtulabilecek mi? Uyandığından Efruz'un ve Faysal'ın asıl kimliğini açık edip onların bir Batıni olduğunu söyleyebilecek mi? bunların hepsi bu hafta yeni bölümde ortaya çıkacak. Diğer yandan Sencer ve Başulu sırrını öğrenen Sabbah Başulu'yu kaçırdı. Bu kaçırma planını yaparken aklından geçenler ne? Hepsi ve daha fazlası bu bölümde ortaya çıkacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem