Vatandaştan Cumhurbaşkanına isyan: "Sen kimsin ya, sen Allah mısın?"

Sosyal medya platformu Twitter'da dolaşıma giren video olay oldu. Videoda bir kadın vatandaşın, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümete isyan ettiği görülürken, çevredeki vatandaşların da kadın vatandaşı desteklediği fark edildi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yayılan videoda uzatılan "İstanbul Times" mikrofonuna konuşan kadın bir vatandaş artık gelecek kaygısı yaşamak istemediğini ifade ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Sen kimsin ya, sen Allah mısın?" diyerek isyanda bulundu. Kadın vatandaşın bu çıkışına çevredeki halktan da destek geldiği görüldü.

Konuşması sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesinin zaman içinde zenginleşmesine de tepki gösteren genç vatandaş, "Ülkenin her yerini sattılar" diyerek isyanda bulundu.

Kendisine uzatılan mikrofona konuşan vatandaş ayrıca Selahattin Demirtaş'ın cezaevinde olmasıyla ilgili de "Sen, Mesut Barzani'yi buraya getirip de Türk bayrağı ile yanyana 'kürdistan bayrağı' takan insan değil misin? Noldu da Selahattin Demirtaş terör oldu?" şeklinde konuştu.