Vatanım Sensin'de Okan Yalabık sürprizi

Vatanım Sensin'de Okan Yalabık sürprizi

Vatanım Sensin'in önümüzdeki günlerde ekrana gelecek yeni bölümünde Okan Yalabık sürprizi olacak.Kanal D'nin perşembe akşamları ekrana gelen Vatanım Sensin dizisi, dün akşam kolaj bölümüyle yayınlandı. Dizinin yeni bölümünün...

Vatanım Sensin'in önümüzdeki günlerde ekrana gelecek yeni bölümünde Okan Yalabık sürprizi olacak.

Kanal D'nin perşembe akşamları ekrana gelen Vatanım Sensin dizisi, dün akşam kolaj bölümüyle yayınlandı. Dizinin yeni bölümünün hikaye yazımında sorun çıktığı için yayınlanmadığı iddia edildi. İddiayı gündeme getiren isim ise Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu.

Sina Koloğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında "Vatanım Sensin, yeni hikaye yazımında sorun çıktığı için bu hafta yayınlanamıyor" dedi.

OKAN YALABIK SÜRPRİZİ

Sina Koloğlu, aynı paylaşımının devamında Vatanım Sensin'e yeni bir oyuncunun katılacağını paylaştı. Koloğlu, "Yeni bölümlerde #OkanYalabık sürprizi olabilir..." tweetiyle Vatanım Sensin'de Okan Yalabık sürprizinin olacağının müjdesini verdi.

Okan Yalabık, ''Muhteşem Yüzyıl’dan 4 yıl sonra Halit Ergenç ile yeniden bir araya gelecek. Yalabık, daha önce ''Analar ve Anneler’de, son olarak da 'Masum'da oynamıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem