Vatanım Sensin'den 10 Kasım'a özel fragman

Vatanım Sensin'den 10 Kasım'a özel fragman

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünün 10 Kasım’da yayınlanacak olması nedeniyle özel bir fragman yayınlandı. Fragmanda Atatürk’ün fotoğrafının da yer aldığı bir sahne dikkat çekti.Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar...

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünün 10 Kasım’da yayınlanacak olması nedeniyle özel bir fragman yayınlandı. Fragmanda Atatürk’ün fotoğrafının da yer aldığı bir sahne dikkat çekti.

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in rol aldığı dizide Yunan binbaşı 16 Mayıs 1919’da İstanbul’dan ayrılan Bandırma Vapuru’nda Mustafa Kemal adında tehlikeli bir ismin olduğunu, bununla ilgili istihbarat raporunu Binbaşı Cevdet’e sunuyor.

''YOLUN AÇIK OLSUN’

Osmanlı casusu olarak Yunan ordusuna sızmayı başaran Binbaşı Cevdet, istihbarat dosyasındaki Mustafa Kemal resmine bakltıktan sonra “Tanımıyorum. Alt devrelerden muhtemelen. Tehlikeli biri olsaydı mutlaka tanırdım'' diyerek Yunan binbaşıyı geçiştiriyor.

Binbaşı Cevdet, Yunan binbaşı odasından ayrıldıktan sonra ise “Hey Mustafam. Hiç değişmemişsin. Yolun açık olsun Paşam'' diyor