Vivo Y72t fiyatı ile çok iddialı

Vivo Y72t fiyatı ile çok iddialı

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, bugün herkesi şaşırtarak yeni bir akıllı telefon modelini satışa sunduğunu duyurdu.

Bugüne kadar adından pek bahsedilmeyen ve herhangi bir şekilde tanıtımı da yapılmadan satışa sunulan Vivo Y72t modeli, gerek özellikleri gerekse de fiyatı ile tam bir fiyat performans ürünü olduğunu gösteriyor.

Vivo Y72t fiyatı

Yeni modele baktığımız zaman, ilk dikkatimizi çeken şey 6,58 inç ekran büyüklüğü, 1080 x 2400 piksel çözünürlüğü sunan ve 60Hz yenileme hızını destekleyen LCD ekranı oluyor. Telefonun hemen üst kısmında bulunan selfie kamerası ise biraz zamanın gerisinde kalarak yalnızca 8MP’lik bir sensör sunuyor.

Vivo Y72t fiyatı
 

Cihazın arka yüzeyinde bulunan ana kamera 50MP iken onu destekleyen makro kameranın boyutu ise 2MP. Gücünü Dimensity 700 yonga setinden alan Vivo Y72t’de ayrıca 8GB RAM mevcut. Bellek konusunda herhangi bir opsiyon sunmayan Vivo, depolama alanı konusunda ise kullanıcılara 128GB ve 256GB olmak üzere iki seçenek sunmuş.

Telefonun bataryasına baktığımız zaman karşımıza 18W hızlı şarj destekli 6.000mAh’lık bir dev çıkıyor. Bu pilin gerçekten piyasada bulunan akıllı telefonların hemen hepsinden büyük olduğunu söylemek yanlış olmaz. Son olarak fiyat konusunda da bilgi verelim.

Vivo Y72t fiyatı

Vivo Y72t’nin 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanına sahip modeli 209 dolardan satışa sunulmuşken 8GB RAM + 256G dahili depolama alanına sahip versiyonu ise 239 dolardan alıcılarını bekliyor olacak.

Google Match arasında anlaşma sağlandı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji