Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel’den duygusal 'Fenerbahçe' mesajı

Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel’den duygusal 'Fenerbahçe' mesajı

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, tecrübeli kalecinin kariyerini noktalayıp teknik ekipte yer alma kararı sonrasında sosyal medya hesabından duygu dolu bir mesaj yayınladı.Fenerbahçe’nin Volkan Demirel...

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, tecrübeli kalecinin kariyerini noktalayıp teknik ekipte yer alma kararı sonrasında sosyal medya hesabından duygu dolu bir mesaj yayınladı.

Fenerbahçe’nin Volkan Demirel ile sözleşme yenilememe kararı almasının ardından tecrübeli file bekçisinin eşi Zeynep Sever Demirel, Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Sarı lacivertli kulüp 37 yaşındaki Volkan Demirel’in kariyerine teknik ekipte devam edeceğini duyururken oyuncu için jübile maçı tertip edileceğini belirtti.

17 yıllık Fenerbahçe kariyeri noktalanan Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel de konuyla ilgili Instagram’dan bir paylaşımda bulunurken duygu dolu sözleri sosyal medyada gündeme oturdu.

İşte Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel’in o yazısı:

“Yıl 2009… Birlikteliğimizin birinci yılı dolmuş. O zamanlar ben Belçika'da yaşıyorum. Hayallerim var; en yakın arkadaşımla Londra'da yaşıycaz beraber ev tutucaz okula orada devam edicem falan. Volkan önümüzdeki yıl evlenelim diyor, benim planlarım arasında Türkiye' de yaşamak yok. Futbolun F sinden de anlamıyorum…. Volkanın o yıl Fenerbahçe'yle sözleşmesi bitmiş, en formda olduğu yıllar. Peşinde ünlü avrupa kulüpleri var. İçinde İngiliz takımları da. Hadi gel gidelim diyorum çünkü o zaman bile hakaretler var. Alışkın değilim ben, kaldıramam diyorum. Onun gönlü yine Fenerbahçeden yana, seni bırakmam fakat Fenerbahçe'den de kopamam diyor. İkna ediyor ve ben de dahil oluyorum bu üç kişilik aşka ☺️ Yalan yok, benim şahsi Fenerbahçe sevgim çok sonra başladı yani. Futbola hep mesafeli kaldım. Bilirsiniz çok paylaşım yapmam, insanları kızdıracak söylemlerden uzak dururum. Çünkü ben futbolu değil, Fenerbahçe'yi seviyorum! O yüzden rakip takım taraftarlarının dediği hiç bir şeyi önemsememeye başladım zamanla. Zaten bir insanın üç aylık bebeğine küfür edilmesinden daha ağır ne olabilir ki? Alıştım, kulaklarımı tıkadım… Sonra 3 temmuz süreci başladı. Tüm camia yıprandı. Biz de. Ama Volkan'ın yaşadığı yıkım aile hayatımıza da yansıdı. Ben de yine anlayışla karşılamak zorunda kaldım. İyi ki de yaptım! Baktım ki, o süreçten sonra daha büyük bir aşk oluşmuş içimde. Hem eşime, hem Fenerbahçe'ye… Bu yazıyı sizler için yazıyorum. Yüzlerini bile görmediğim ama desteklerini sürekli hissettiğim, güzel yorumlarını okuduğum, hiç tanımdan seven, koruyan insanlar için. Benim mutluluğumu da üzüntümü de yakın çevremden, kendi arkadaşlarımdan daha çok paylaştınız. Eşimden dolayı beni ve ailemi sevdiniz. Ben de eşim sayesinde sizi sevdim, çok seviyorum, hep çok seveceğim! Herşey için, tüm güzel sözleriniz, desteğiniz ve varlığınız için teşekkür ederiz. İyi ki başka bir takım değil, iyi ki Fenerbahçe!”

 

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

Bu gönderiyi Instagram'da gör<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

<>

Yıl 2009... Birlikteliğimizin birinci yılı dolmuş. O zamanlar ben Belçika’da yaşıyorum. Hayallerim var; en yakın arkadaşımla Londra’da yaşıycaz beraber ev tutucaz okula orada devam edicem falan. Volkan önümüzdeki yıl evlenelim diyor, benim planlarım arasında Türkiye’ de yaşamak yok. Futbolun F sinden de anlamıyorum.... Volkanın o yıl Fenerbahçe’yle sözleşmesi bitmiş, en formda olduğu yıllar. Peşinde ünlü avrupa kulüpleri var. İçinde İngiliz takımları da. Hadi gel gidelim diyorum çünkü o zaman bile hakaretler var. Alışkın değilim ben, kaldıramam diyorum. Onun gönlü yine Fenerbahçeden yana, seni bırakmam fakat Fenerbahçe’den de kopamam diyor. İkna ediyor ve ben de dahil oluyorum bu üç kişilik aşka ☺️ Yalan yok, benim şahsi Fenerbahçe sevgim çok sonra başladı yani. Futbola hep mesafeli kaldım. Bilirsiniz çok paylaşım yapmam, insanları kızdıracak söylemlerden uzak dururum. Çünkü ben futbolu değil, Fenerbahçe’yi seviyorum! O yüzden rakip takım taraftarlarının dediği hiç bir şeyi önemsememeye başladım zamanla. Zaten bir insanın üç aylık bebeğine küfür edilmesinden daha ağır ne olabilir ki? Alıştım, kulaklarımı tıkadım... Sonra 3 temmuz süreci başladı. Tüm camia yıprandı. Biz de. Ama Volkan’ın yaşadığı yıkım aile hayatımıza da yansıdı. Ben de yine anlayışla karşılamak zorunda kaldım. İyi ki de yaptım! Baktım ki, o süreçten sonra daha büyük bir aşk oluşmuş içimde. Hem eşime, hem Fenerbahçe’ye... Bu yazıyı sizler için yazıyorum. Yüzlerini bile görmediğim ama desteklerini sürekli hissettiğim, güzel yorumlarını okuduğum, hiç tanımdan seven, koruyan insanlar için. Benim mutluluğumu da üzüntümü de yakın çevremden, kendi arkadaşlarımdan daha çok paylaştınız. Eşimden dolayı beni ve ailemi sevdiniz. Ben de eşim sayesinde sizi sevdim, çok seviyorum, hep çok seveceğim! Her şey için, tüm güzel sözleriniz, desteğiniz ve varlığınız için teşekkür ederiz. İyi ki başka bir takım değil, iyi ki Fenerbahçe! @1volkandemirel

Zeynep Sever (@zeynepseverdemirel)'in paylaştığı bir gönderi ()

<>

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor