Warner Bros filmleri için vizyon tarihi açıkladı

Warner Bros filmleri için vizyon tarihi açıkladı

Koronavirüs pandemisinden ötürü 2020’yi boş geçen Warner Bros filmlerin vizyon tarihi için 2023’ü işaret etti. İşte detaylar.

2020 sinema sektörü açısından çok boş bir yıl oldu. Bu durumun tek nedeni ise koronavirüs pandemisi diyebiliriz. Pandemi çerçevesinde alınan tedbirlerden birisi de halka açık yerlerin kapanması olmuştu. Bu yerlerin başında da sinema salonları geliyordu.

Sinema salonlarının birer birer kapanmaya başlaması pek çok yapımcının da geri adım atmasına neden oldu. Yapımcılar filmlerin vizyon tarihlerini birer birer erteledi.

Yaz aylarıyla birlikte normalleşme yönünde adımlar atılınca, bazı yapımcılar filmlerin Eylül ya da Ekim gibi vizyona girebileceğini açıkladı. Fakat koronavirüste 2. dalga yaşanınca bu da hayal oldu.

Sektörün önemli isimlerinden biri olan WB bu süreçte film çekimlerine devam etse de vizyon tarafında pek de aktif bir görünüm sergilemedi.

Warner Bros’tan yapılan açıklamada hali hazırda çekimi tamamlanan ya da tamamlanmak üzere olan filmlerin en erken 2023 yılında vizyona gireceği belirtildi.

Aslında genel kanı salgının 2021’de azalarak biteceği yönünde. Fakat WB’nin 2023 tarihini seçmesinin illa ki bir sebebi vardır. Muhtemelen salgın 2021’de bitse de insanlar bir süre psikolojik olarak kapalı salonlara girmek istemeyeceklerdir. En azından bizim düşüncemiz bu yönde.

Zamlı Egea HB fiyatları belli oldu! İşte konu ile ilgili tüm detaylar

https://abcgazetesi.com/yuz-yuze-egitim-bir-gun-sonra-baslayacak-379638
Bilim Teknoloji