WhatsApp yeni emojilerini kullanıma sunuyor

WhatsApp yeni emojilerini kullanıma sunuyor

WhatsApp, Android kullanıcılarını memnun edecek bir güncelleme için gün sayıyor. Buna göre bir süre önce iOS işletim sistemine sahip olan telefonlar için gelen yeni emojiler, artık Android kullanıcılarına da sunulacak.

Peki ama yeni gelecek olan emojiler nasıl görünüyor? Daha önemlisi güncelleme ne zaman bütün kullanıcılar için geçerli hale gelecek? Detaylar haberimizde.

whatsapp-android.jpeg

Hali hazırda en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp gelişmeye devam ediyor. Kullanım deneyimini en üst noktaya taşımakta kararlı olan yetkililer, geçtiğimiz haftalarda iOS için sunulan yepyeni emojileri bu sefer de Android cephesine vermeyi planlıyor. Henüz beta kullanıcıları tarafından test edilen bu yepyeni emojiler, kısa bir zaman dilimi içerisinde herkesle buluşacak. Böylece siz de arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetlerde bu yeni emojileri kullanabiliyor olacaksınız.

Peki ama yeni emojiler nasıl görünüyor? Yukarıda paylaşmış olduğumuz görseli incelerseniz, bu konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Güncellemenin tam olarak ne zaman geleceği henüz bilinmese de bunun çok uzun zaman almayacağı tahmin ediliyor. Son zamanlarda Telegram karşısında iyice güçlenen WhatsApp, aldığı güncellemeler sayesinde gitgide gelişiyor. Kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler alan firmanın ilerleyen zamanlarda anket özelliğini de uygulamaya getireceği ortaya atılan iddialar arasında.

Tecno Nightingale-N1 ekonomik kablosuz kulaklık incelemesi

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji