Whitney Houston'ın belgeselinden yeni fragman

Whitney Houston'ın belgeselinden yeni fragman

I Will Always Love You şarkısıyla tanınan dünyaca ünlü sanatçı Whitney Houston'ın müzik kariyerini ve hayatını konu alan belgesel filmi Whitney'nin yönetmen koltuğunda The Last King of Scotland ve State of Play filmleriyle...

I Will Always Love You şarkısıyla tanınan dünyaca ünlü sanatçı Whitney Houston'ın müzik kariyerini ve hayatını konu alan belgesel filmi Whitney'nin yönetmen koltuğunda The Last King of Scotland ve State of Play filmleriyle tanıdığımız Kevin Macdonald yer alıyor. One Day in September filmiyle de En İyi Belgesel dalında Oscar kazanan Macdonald, filmde pop müziğin efsane isimlerinden Whitney Houston’ın hayatına dair tüm bilinmeyenleri ve merak edilenleri seyirciyle buluşturacak. 

mv5bmme5mthkztgtogvjmi00nmnilwfinmytytjkztdhzdljownjxkeyxkfqcgdeqxvymtmxodk2otu._v1_.jpg

Yeni fragmanda görüldüğü kadar, Whitney Houston’ın annesi Cissy Houston ile bir dönem fırtınalı bir evlilik yaşadığı eşi Bobby Brown’la yapılan röportajlardan küçük kesitlere yer veriliyor. Öte yandan, sanatçının daha önce hiç yayınlanmamış görüntüleri, özel demo kayıtları ve röportajları da yer alıyor.

Sinema severleri ve Houston hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıran bu belgesel, 6 Temmuz’da Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belli olmayan film, dünya prömiyerini, bu sıralar düzenlenmekte olan 71. Cannes Film Festivali'nde yaptı. 

Filmin yeni fragmanı şöyle: 

Kaynak: Filmloverss

Kültür Sanat