Wofret: Yaşam Standartlarını 1 Adım Ön Plana Çıkarıyor.

Wofret: Yaşam Standartlarını 1 Adım Ön Plana Çıkarıyor.

Yunus Emre Kelkitli tarafından hayata geçirilen ve ekibi tarafından her geçen gün geliştirilen Wofret, kolay online alışverişin en çok tercih edilen adreslerinden biri olmaya aday.

İngiltere merkezli kurulan Wofret, genişlettiği ağı ve sağladığı güvenle artık Türkiye’de de hizmet vermeyi planlanmaktadır. Wofret’in ayrıcalıklı alışveriş deneyimi ile yaşam standartlarınızı 1 adım ön plana taşıyın. Kolay ve güvenilir bu sistem yani Wofret, dijital üzerinden yapılan alışverişlerin ilk tercih edilen pazar yerlerinden biri.

Yalnızca ürün satışına odaklanmaya müşteri memnuniyetine ve müşterilerinin hayatına değer katmayı da arzulayan Wofret, hayat şartlarımızı iyileştirmek yaşam standartlarımızı 1 adım öne taşımak için hizmet vermeye devam ediyor.

Wofret: Doğayı Korumaya Karşı Uygulama Kullanmaya Davet Ediyor

Wofret Ceo'su Yunus Emre Kelkitli; Günümüz dünyasının en büyük problemlerinden biri olan küresel ısınmanın birinci sebebi biz insanlarız. İhtiyacımızdan fazla tüketim, doğal kaynakların sürdürülebilir olmayan biçimde kullanılması gibi birçok olumsuz etkimizle küresel ısınmaya sebep oluyoruz diyen, Yunus Emre Kelkitli, Wofret bu zararı en aza indirebilmek için alışverişlerinizi mevcut uygulama üzerinden yapmaya imkân tanıyor. Dünya sorunlarına duyarlı olan ve çözüm üretmek için çalışan Wofret, özellikle pandemide yaygınlaşan online alışveriş sistemlerini hayatımızın bir gerçeği haline getirmekle kalmıyor Wofret App ile de yaşamımıza entegre ediyor.

Wofret, bireysel olarak marketlere giderken harcanan akaryakıt, fiş çıktıları, fazla plastik poşet kullanımı gibi küresel ısınmayı tetikleyen kişilerin çevreye verdiği zararları en aza indirebilmek adına tüm kullanıcılarını mevcut uygulaması üzerinden alışveriş yapmaya davet ediyor. Wofret bu konuda oldukça iddialı ve başarılı!

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Bilim Teknoloji