Wonder Man dizisi için hazırlıklara başlandı

Wonder Man dizisi için hazırlıklara başlandı

Disney+, özellikle Marvel ve Star Wars yapımlarıyla ön plana çıkıyor. Star Wars tarafında The Mandalorian ve Obi-Wan Kenobi gibi yapımları izleyicilerle buluşturan Disney+, Marvel tarafında da dizi sayısını hızla arttırıyor.

Bildiğiniz gibi Disney+ daha şimdiden Marvel evreninde geçen Loki, WandaVision, Hawkeye, The Falcon and the Winter Soldier, Moon Knight ve Ms. Marvel dizilerini izleyiciyle buluşturdu. Bunlara yakında She-Hulk, Secret Invasion ve Ironheart gibi yapımlar da eklenecek. Ancak Disney+’ın Marvel yapımları bunlarla da sınırlı kalmayacak. Marvel dizilerine yenilerini eklemeye devam eden Disney+, şimdi de Wonder Man dizisi için hazırlıklara başladı.

wonder man 2

Marvel çizgi romanlarının en eski karakterlerinden biri olan Wonder Man’e odaklanacak bu yeni diziyi Destin Daniel Cretton hazırlıyor. Cretton, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ile Marvel Sinematik Evreni’ne adım atmıştı. Cretton’ın yönettiği Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanırken, gişede de oldukça iyi bir performans sergiledi.

Wonder Man, ya da “gerçek” adıyla Simon Williams, Baron Zemo tarafından radyoaktif bir kimyasala maruz bırakılmasının ardından süper güçler kazanan bir dublör ve aktör. Simon Williams bu olayın ardından insan üstü kuvvete, hıza ve dayanıklılığa sahip oluyor ve zamanla Avengers’a katılacak kadar güçlü bir kahraman haline geliyor.

Jon Snow’a odaklanan yeni Game of Thrones dizisi geliyor