Xiaomi 3 aya kadar ücretsiz YouTube Premium sunacak

Xiaomi 3 aya kadar ücretsiz YouTube Premium sunacak

Xiaomi, seçili mevcut ve gelecek cihazlarda YouTube Premium’un uzatılmış ücretsiz deneme sürümünü sunmak için YouTube ile iş ortaklığına başladığını duyurdu.

Bu ortaklıkla birlikte Xiaomi kullanıcıları, üç aya kadar YouTube Premium hesabını ücretsiz kullanabilecek. İş birliği, kapsam dahilindeki bölgelerde, kullanıcılara YouTube içeriklerine reklamsız ve çevrimdışı erişim sağlamaya olanak verecek.

YouTube Premium avantajları arasında, kullanıcıların 80 milyondan fazla lisanslı şarkıya, ayrıca canlı performanslara, cover’lara ve remikslere sınırsız, reklamsız erişim sağlayabileceği YouTube Music Premium aboneliği de yer alıyor.

Xiaomi

Kapsam dahilindeki cihazlar:

Xiaomi11T Pro

Xiaomi11T

Xiaomi11 Lite 5G NE

 Kapsam dahilindeki bölgeler / ülkeler:

Arjantin, Avusturya, Belarus, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Şili, Kolombiya, Çekya, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İrlanda, İsrail, Japonya, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Nijerya, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay

İşbirliğinden yararlanabilecek kullanıcılar, yalnızca daha önce YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış kullanıcılar ile sınırlı olup diğer sınırlamalar için Xiaomi ve YouTube’un şartlar ve koşulları  geçerlidir. Teklif’in kullanımı öncesinde YouTube’a kayıt sırasında ödeme metodu belirtilmelidir. Deneme süresi sonra erdikten sonra bireysel abonelik YouTube’un üyelik koşulları uyarınca ücrete tabidir.

Galaxy M33 5G lansmanı yakın görünüyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji