Xiaomi basamakları hızlı bir şekilde tırmanıyor

Xiaomi basamakları hızlı bir şekilde tırmanıyor

Xiaomi, önemli başarılara imza atmaya sürdürüyor. Ürün ve müşteri sayısını hızlı bir şekilde arttıran Xiaomi önemli bir eşiği daha geride bıraktı.

Küresel teknoloji lideri Xiaomi, 24,8 milyar ABD doları marka değeriyle Kantar BrandZ’ın En Değerli 100 Küresel Marka 2021 listesinde 11 sıra yükselerek 70’inci sırada yer aldı. Xiaomi’nin 2021 yılında dünyanın en değerli 100 markasından biri olarak yayında üç yıldır üst üste yayında yer alması, şirketin dünya genelinde herkesin yenilikçi teknolojiler aracılığıyla daha iyi bir yaşam sürmesini sağlamak adına durmaksızın en adil fiyatlarla en iyi ürünleri üretme misyonunun önemli bir kanıtı olarak öne çıkıyor.

xiaomi.png

Xiaomi’nin en son teknoloji ve inovasyonlara yönelik arayışı, şirketin gelişiminin ve büyümesinin temelini oluşturuyor. Bu sayede ürünlerine daha fazla dayanıklılık, süper hızlı şarj yetenekleri ve daha yüksek performans gibi gelişmiş özellikler ekleyebiliyor. Bu inovasyonlar, şirketin teknolojik yeniliklerin sınırlarını genişletmeye yönelik çabalarının önemli bir kanıtı olarak öne çıkıyor. Xiaomi’nin inovasyonlara olan bağlılığı, şirketi Nisan ayında “En Yenilikçi Şirketler 2021” listesine seçen Boston Consulting Group (BCG) tarafından da tanındı. Böylece Xiaomi listeye dördüncü kez girmiş oldu.

Kantar’a göre “Dünyanın En Değerli 100 Markası” bir önceki yıl yüzde 7 ve geçen yıl yüzde 6 olan artışa kıyasla bu yıl yüzde 42’yle çok önemli bir değer artışı kaydetti. Bu, En İyi 100 listesinin marka değerinde 2 trilyon ABD dolarından fazla bir kazanç anlamına geliyor ve COVID-19’un neden olduğu olumsuz etkilerin ardından dünyanın en büyük markalarının büyüme ivmesini temsil ediyor.

Türkiye’nin TURKOVAC aşısı etkili olabilecek mi işte tüm merak edilenler

Etiketler :