Xiaomi Mi Band 4 resmen Türkiye’de satışa sunuldu

Xiaomi Mi Band 4 resmen Türkiye’de satışa sunuldu

Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 4 resmen Türkiye’de satışa sunuldu. Xiaomi Mi Band 4 Türkiye fiyatı haberimizde.

Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 4 resmen Türkiye’de satışa sunuldu. Xiaomi MiBand4 Türkiye fiyatı haberimizde.

Xiaomi’nin geçtiğimiz günlerde tanıtmış olduğu akıllı bilekliği Mi Band 4 , sunduğu özellikler ile büyük beğeni toplamıştı. İlk modele göre büyük gelişme sağlayan ve fiyatı hala uygun tutmaya çalışan Xiaomi, bugün bu akıllı bilekliğini resmi olarak Türkiye’de satışa sunduğunu açıkladı.

0.95 inç büyüklüğünde 240×120 piksel çözünürlüklü AMOLED ekran ile gelen MiBand4 ile telefona gelen bildirimleri görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca telefonda çalan Spotify veya Apple Music gibi servisleri de yönetebiliyorsunuz. Kalp ritmi sensörü, adım sayma ve uyku izleme gibi özelliklere sahip olan bu akıllı bileklik Android cihazlar ile daha stabil bir şekilde çalışıyor.

Sade tasarımı ile dikkat çeken MiBand4, Türkiye’de 299 TL’ye satışa sunulmuş durumda. Eğer uygun fiyata akıllı bileklik arıyorsanız ve Android telefon kullanıyorsanız MiBand4’ü mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

Huawei satışları büyük oranda düştü