Yağmur Sarnıç, Emre Aşık ile boşanma davasına sevgilisiyle geldi

Yağmur Sarnıç, Emre Aşık ile boşanma davasına sevgilisiyle geldi

Olaylı ayrılık süreciyle gündemden düşmeyen Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç’ın çekişmeli boşanma davası dün İstanbul Aile Mahkemesi’nde görüldü. Yağmur Sarnıç adliyeye sevgilisi Beycan Şenürek ile beraber geldi.

Eski futbolcu Emre Aşık ile 8 yıllık eşi Yağmur Sarnıç'ın boşanma davası dün görüldü. Sarnıç duruşmaya sevgilisiyle gelmesi dikkat çekti. 

"NAFAKA ÖDEMEK İSTEMİYORUM"

Duruşmada söz alan Emre Aşık, eşinin televizyon programlarına katılarak başka bir erkekle birlikte olduğunu açıkladığını ve artık ona nafaka vermek istemediğini ifade etti. 

Aşık şunları söyledi:

“Evlenmek istediğini, dört çocuk daha doğuracağını söylemektedir. Hatta kendisine alınan tektaşı da göstermektedir. Benim de aile yakınlarım, arkadaş çevrem vardır. Bu yaşananlar beni maddi ve manevi olarak sıkıntıya sokmaktadır. Kendisi bir an önce bu davanın bitmesini ve evlenmek istediğini belirtmiştir. Şimdi ise davayı uzatmaya çalışmaktadır. Ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değildir. ‘Ne koparabilirsem kârdır’ anlayışındadır. Ben bugün karar çıkacak diye duruşmaya katılmıştım. Artık nafaka ödemek istemiyorum. Zira maddi olarak durumum kötüdür. Yağmur Sarnıç, daha boşanmadan başka biriyle aynı evde yaşamaktadır.”

yagmur.jpg

VELAYET TALEBİ REDDEDİLDİ

Emre Aşık’ın ifadesinin ardından söz alan Yağmur Sarnıç ise çocuklarının velayetinin tedbiren kendisine verilmesini istedi. Sarnıç’ın velayet talebini reddeden mahkeme, Emre Aşık’ın tanıklarının dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

YÜZÜĞÜ DİKKAT ÇEKTİ

Duruşmaya sevgilisi olduğu öne sürülen Beycan Şenürek ile katılan Yağmur Sarnıç, parmağındaki tektaşla dikkat çekti. Duruşma gizli görüldüğü için Şenürek salon önünde bekledi.Duruşma salonundan önce Yağmur Sarnıç çıktı. Sarnıç, sevgilisiyle birlikte hızla adliyeden ayrıldı.

ÇOCUKLARI HACİZLE ALMIŞTI

Emre Aşık, üç çocuğunun annesi Yağmur Sarnıç’a kendisini dolandırdığını, para sakladığını ve başka erkeklerle gezdiğini öne sürerek çekişmeli boşanma davası açmıştı. Mahkeme önce çocukların geçici velayetini Yağmur Sarnıç’a vermiş ve aylık 10 bin lira nafaka ödenmesini hükmetmişti. Emre Aşık, daha sonra eşinin çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. Yağmur Sarnıç hakkında ‘basit yaralama ve kötü muamele’ suçundan 2.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmasının ardından Aile Mahkemesi, üç çocuğun geçici velayetini baba Emre Aşık’a verdi. Emre Aşık da çocuklarını haciz kararıyla Yağmur Sarnıç’tan aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam