Yan odada bebeği ölürken buna sebep olan adamla hastanede cinsel ilişkiye giriyordu!

Yan odada bebeği ölürken buna sebep olan adamla hastanede cinsel ilişkiye giriyordu!

Sevgilisine emanet ettiği 5 aylık bebeği, başına aldığı hasar sonucu hastaneye kaldırıldı. Doktorların bebeğin ölüm haberini vermek için kendisini aradığı esnada hastane odasında aynı adamla ilişkiye

İngiltere’de Catherine Davidson isimli anne, doktorların kendisine kızının hayata geri dönme ihtimali olmadığı için fişini çekmeye hazırlandıklarını söylemeye çalıştığı sırada kızının bu hale gelmesinden sorumlu sevgilisi ile hastanede ilişkiye girdi. Kızını sallayarak öldüren 38 yaşındaki eski asker Gordon Mckay ile hiçbir şey yokmuş gibi beraber olan kadının kan donduran hikayesi ortaya çıkar çıkmaz ülkede büyük tepki çekti.

Anne Davidson, iki çocuğunu babaannelerine götürmek için bebeğini Mckay’a emanet edip evden çıktı. Bir süre sonra Mckay, kadına kızının çok kötü olduğunu söyleyip eve gelmesini istedi.

BEBEĞİ ÖLÜRKEN YAN ODADA CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİ

kadin-erkek-bebek-foto.jpg

Sağlık ekipleri çocuğunu hastaneye kaldırdıkları sırada adam kadına, banyoya gittiğini geri döndüğünde ise kızı hareketsiz bulduğunu söyledi. Polis adamı çapraz sorguya alınca adam kızı havaya kaldırıp sertçe salladığını ve fırlattığını itiraf etti. Doktorlar, anneye kızının artık yaşamayacağını için yaşam destek makinesinin fişinin çekilmesi gerektiğini söylemeye çalıştıkları sırada, anne ve Mckay’i bir odada ilişkiye girerken yakaladı.

Talihsiz bebeğin çarpmaya bağlı ağır beyin hasarı sebebiyle beyin ölümünün gerçekleştiği açıklandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya