Yandaşlar karakterini yine belli etti: Meral Akşener'e iğrenç saldırı

Yandaşlar karakterini yine belli etti: Meral Akşener'e iğrenç saldırı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e karşı çıkan bir telefon oyunu tepki çekti."Merali Gıdıkla" adlı oyunda, Akşener'e çirkin saldırılar yapılırken, el ve kol hareketleriyle Akşener'e küfür de ettirildi.Play Google...

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e karşı çıkan bir telefon oyunu tepki çekti.

"Merali Gıdıkla" adlı oyunda, Akşener'e çirkin saldırılar yapılırken, el ve kol hareketleriyle Akşener'e küfür de ettirildi.

Play Google uygulamasında yer alan Fatih Sarı imzalı oyunun, 9 Mayıs'ta güncellendiği de görüldü. Akşener'e yapılan ahlaksız saldırıya, birçok vatandaş da tepki gösterdi.

Oyun, sosyal medyada, "Kirli ve hain oyunlar kurarak CUMHUR İTTİFAKI'nı bozmaya çalışan kişi ile biz ancak oynarız. Oyunumuzu indirin ve canınız sıkıldıkça oynayın", "Küresel ve içteki hainlerin oyunlarını bozmaya hazır mısın? Bu millet 15 Temmuz gibi hain planları bozdu.Şimdi de başkanlık seçimlerinde tüm olanları bozacak. Biz onları oyun yapar oynarız. İndirin ve oynamaya başlayın" ifadeleri kullanılarak tanıtıldı.

OYUN TANITIMINDA DA HAKARETLER...

Oyunun tanıtım kısmında da hakaretlere devam edilirken, şu ifadeler kullanıldı:

"Bana oynayın, kazanın. Ben devlet anayım. Devlet baba'dan ne hayır gördük diyeceksiniz. Haklısınız, artık babayı bırakın, anaya bakın. İskele babası değil, milletimizin anasıyım. Yok ben hala babacıyım derseniz, ne alacağınız bellidir. Açtırmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü! Ne demiş atalarımız: Panama'nın Pan'ı ananızın damı!  Meral bacınız sizi seviyor. Siz de onu sevin istiyor."

12312(2).png111111111111(3).pngmeral-aksenere-cirkin-saldiri.pngs3.pngmeral1(1).jpg