Yasak Elma'da büyük ihanet!

Yasak Elma'da büyük ihanet!

Ekranların en olaylı dizisi Yasak Elma'da büyük ihanet ekranlara aktarıldı. Peki Ender'in büyük şovu neydi? İşte detaylar...

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden birisi olan Yasak Elma, pazartesi akşamlarının reyting rekorlarını kırmaya devam ediyor.

Dizide yaşanan sahneler akıllara durgunluk verirken, son bölümde beklenmedik bir olay yaşandı. Binlerce kişi Şahika’nın Hasan Ali tarafından öldürüldüğünü düşünüyordu fakat işler beklenenin aksine bir durum gerçekleştirdi. Şahika hiç beklenmedik bir anda Ender’in karşısına çıktı.

Yıldız’ın evlenmesinin ardından Ender’le olan arkadaşlığının bitmesi herkesi hüsrana uğratmıştı çünkü seyirci ikilinin çok iyi anlaştığını dile getiriyordu. Fakat Ender ve Şahika’nın yakınlığı da tıpkı Yıldız’da olduğu gibi oldu ve milyonlar ikilinin çok can yakacağını ifade etti. Yasak Elma’nın yayınlanan son bölümünün ardından Ender’in beklentilerini Şahika’nın karşılayıp karşılamayacağı merak ediliyordu.

fjvbdlvjpeg.jpg

Ender ve Şahika’nın yakın arkadaşlığı dikkatlerden kaçmazken milyonlarca kişi Şahika’nın Ender’i yüz üstü bırakacağını ve planlanan o ihanetin elbet gün yüzüne çıkacağını iddia ediyordu. Yasak Elma’nın izleyici kitlesi Ender ve Şahika’nın yakınlığını sevse de Şahika’nın intikam planının çok da geç olmayacağını ifade etti. Kaya’nın da bu işin içinde olması tüm dengeleri değiştirdi.

Şahika ve Kaya’dan intikam planı mı var?

Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve daha sonra diziye veda eden Barış Kılıç, Kaya karakterine hayat veriyordu. Kaya ve Ender’in birliktelikleri ise ekranlarda büyük bir yankı uyandırıyordu. Fakat Kaya’nın gidişi tüm dengeleri değiştirmişti. Yasak Elma’nın son bölümünün ardından seyirci, Kaya’nın kardeşinin intikamı için diziye geri döneceğini ve Şahika’yla beraber paraları alıp kaçacağı iddia edildi.

jdghsdsjpeg.jpg

Kaya ve Şahika’nın Ender’i yüz üstü bırakıp gideceklerine dair iddialar sosyal medyanın altını üstüne getirdi. Konu hakkında yorum yapan seyirci, “Şahika Ender’i yüz üstü bırakmayacak olsa bankada parası olduğunu söylerdi ama o saklamayı tercih etti!”, “Kaya’nın da zaten Ender’e karşı bir acısı vardı. İkisi beraber paraları alıp gidecekler bence…” sözlerini dile getirdi.

Medya