Yayından kaldırılan Maske Kimsin Sen programına Eda Ece’nin sözleri damga vurgu

Yayından kaldırılan Maske Kimsin Sen programına Eda Ece’nin sözleri damga vurgu

Hedef gösterilmesinin ardından Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından yayından kaldırılan ‘Maske Kimsin Sen’ programının final bölümüne jüri üyesi Eda Ece’nin sözleri damga vurdu.

FOX TV’de yayınlanan Maske Kimsin Sen programı hedef gösterilmesi ve RTÜK’ün harekete geçmesinin ardından final yaptı. Final bölümünde konuşan jüri üyesi Eda Ece, programın diğer ülkelerde devam ettiğini hatırlattı. Programın final bölümüne katılan konuklar da RTÜK kararına tepki gösterdi.

Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy’un dedektiflik rolünü üstlendiği “Maske Kimsin Sen?” ekranlara veda etti. “The Masked Singer” adıyla tüm dünyada fenomen olan program 9. bölümüyle final yaptı. Yarışmanın final bölümüne Eda Ece’nin sözleri damga vurdu.

“SUUDİ ARABİSTAN’DA BİLE…”

Eda Ece, programın birçok ülkede devam ettiğini vurgulayarak, “Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü” ifadelerini kullandı. Suudi Arabistan’dan örnek veren Ece şöyle konuştu:

“Amerika daha yeni 7. sezona başladı. Suudi Arabistan’da bile 3 ya da 4. sezonda. Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü. Çünkü dansın, eğlencenin, şarkının, mutluluğun olduğu bir yarışmaydı. İçinde başka da hiçbir şey yoktu. Sadece seyirciye bir görsel şölen sunmak, bu can sıkıcı günlerde, farklı formatlar görmek, çok güzel bir fikirdi. Ben şahsen yaptığım işten gurur duyuyorum. Çok sevdik maskeyi biz. Çok üzülüyorum şu anda bittiği için”

Önceki ve Sonraki Haberler
Medya