Yedi kadınla evli olduğu ortaya çıkan adamın dördüncü eşi konuştu

Yedi kadınla evli olduğu ortaya çıkan adamın dördüncü eşi konuştu

Ömer Sırtaş isimli bir adam, birbirinden habersiz 7 kadınla resmi nikah yapmadan imam nikahıyla evli kaldı. Sırtaş'ın dördüncü Sevgi T.,

Ömer Sırtaş isimli bir adam, birbirinden habersiz 7 kadınla resmi nikah yapmadan imam nikahıyla evli kaldı. Sırtaş'ın dördüncü Sevgi T., "Düşünün ki iş gereği sürekli şehir dışına gittiğini söyleyerek haftanın altı günü eve gelmeyen bir koca. Ben çalışıp, evine ekmek getirecek zannederken o başka kadınlarla uyuyormuş. Birkaç semt ötemde başka bir kadınla birlikte yaşadığı ortaya çıktı. Çok acı" dedi.

"İmam nikahıyla" birbirinden habersiz 7 kadınla evlenen ve 5 çocuğu olan 41 yaşındaki Ömer Sırtaş'ın dördüncü eşi, Sabah'tan Dilek Yaman'a konuştu. Bir kayınvalidesinin telefonunu diğer kadının açması üzerine iki eşin birbirinden haberdar olduğu olayda, Sevgi isimli dördüncü eş, adamın yalanlarını şöyle anlattı:

'ÖĞRENMEM SENELERİMİ ALDI'

"Ömer'le arkadaşlarımla gittiğim bir mekanda tanıştım. Sene 2012'ydi. Peşimi hiç bırakmadı. Altı ay peşimden koştu. Evimin etrafında gezip beni takip etmeye başladı. Bana üç kez evlendiğini artık sağlam bir evlilik yapmak istediğini söyledi. İki kez şirket batırıp her seferinde yeniden toparlandığını anlattı.. Annem ev hanımı babam öğretmen demişti fakat babasının imam olduğunu çok sonra öğrendim.

Evlenmek istediğini fakat boşanma aşamasında olduğunu söyledi. Halbuki bekârmış! Aylar geçiyordu. Evlenmek için can atıyorduk. Bu nedenle imam nikahı kıyılmasını kabul ettim. Hamile kaldım. Çocuğu aldırmak istediğimde ise, 'Aramızdaki bağın hiçbir şekilde kopmaması gerekiyor' diyerek karşı çıktı ve beni çocuğu doğurmaya ikna etti. Her gün evde kalmıyordu, yaptığı çiftçilik işi gereği hayvan almak için şehir dışına gittiğini söyleyerek haftanın altı günü eve gelmediği oluyordu. Daha sonra birkaç semt ötemde başka bir kadınla birlikte yaşadığı ortaya çıktı. Tabi bunları öğrenmem benim senelerimi aldı."

'BAŞKA BİR KADIN OLDUĞUNU ANNEM SAYESİNDE ÖĞRENDİM'

"Çocuğumu doğurdum. Başıma talihsiz bir olay geldiği için yavrumdan uzun süre ayrı kaldım. Bu sürede çocuğuma annem baktı. Ömer, annemden borç olarak bir miktar para aldı. Bir gün annem parayı almak için Ömer'i aradığında telefonu S. E. isminde bir kadın açtı. Bu kadın Ömer'in karısı olduğunu ve bir kızı olduğunu söyledi. Ömer bu yaşananlar sırasında S. E.'ye karşı beni ve çocuğumu inkar etti. Ben de mahkemeye başvurarak oğlum V.'nin Ömer'in oğlu olduğunu ispatladım.

Mahkeme kararı sonrası S.E. ile el ele verdik. Ben yaşadığım maddi sıkıntılar sonrası çocuğumu devlet korumasına bırakmak zorunda kaldım. S.E. ile yaşadıklarımızı paylaştıkça diğer kadınlara ulaşmaya başladık. S.E.'nin ve benim görmezden geldiğimiz olaylar tıpkı bir ilmik söküğü gibiydi. Çektikçe olayın arkasındaki her şey çözülüyordu. Düşünün öyle bir adamla evlisiniz ki, çalıştığı için sizinle birlikte uyumamasına göz yumuyorsunuz ama siz onun çalışıp evine ekmek getirdiğini zannederken O, başka kadınlarla uyuyor. S.'yi de aynı bahanelerle kandırmış. S. de olanların yeni farkına varıyordu."

DİĞER KADINLARA SESLENİYORUM: BEN SUSMADIM, SİZ DE SUSMAYIN

"Ulaştığım kadınlardan bir tanesi bana inanmadı ve hatta küfür etti. Ömer, ben diğer kadınları buldukça saldırganlaşmaya başladı. Adliyeye koştum ve yardım istedim. Oğlumun böyle bir babası olduğu için çok üzülüyorum. Bu adamın parası olsa, bir fırsat verilse bir sürü kadınla daha evlenebilme potansiyeline sahip olduğunu biliyorum. Çok acı bir durum. Benim gibi bu adam tarafından hatta benle aynı durumu başka yerlerde başka adamlarla yaşayan kadınlara da buradan sesleniyorum. Ben korkmadım, susmadım. Sizle de susmayın."

Yaşam