Yeni gelişme... Rabia Naz’ın elbiselerinde lastik izi olduğu ispatlandı

Yeni gelişme... Rabia Naz’ın elbiselerinde lastik izi olduğu ispatlandı

Giresun’un Eynesil ilçesinde şüpheli şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz soruşturması ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Rabia Naz’ın ...

Giresun’un Eynesil ilçesinde şüpheli şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz soruşturması ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Rabia Naz’ın babası Şaban Vatan gece saatlerinde yaptığı paylaşım ile kızının elbisesinde araç izine rastlandığını ispat eden belgeleri ortaya çıkardı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rabia Naz Vatan’ın şüpheli ölümüne ilişkin, “Adli tıp karar vermiş, ‘düşmedir’ diyor, mülkiye müfettişi ‘düşmedir’ diyor. Mahkeme sonuçlanacak. Babanın iddia etiği hiçbir bulgu ile karşı karşıya gelmedik” demişti.

İşte Rabia Naz’ın üzerinde araç izine rastlandığını gösteren belgeler:

Şüpheli bir şekilde ölen Rabia Naz’ın babası Şaban Vatan “Sabahlara kadar 7 klosorluk dosyaları inceliyorum. Nihayet ortaya çıktı” diyerek paylaştı belgeleri.

Raban Vatan’ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Şimdi bana bunu açıklayın yetkililer Giresun başsavcısı Abdurrahim Alan. Dosyanın savcisi Emine Ve müfettişler. Resmen elbisede araç izine raslanmis. Ve elbise temizlenmiş olmasına rağmen izine rastlanmiş . Hani araçla hiçbir olasılık dahi yoktu Araç Deyince inkar basliyordu

Derhal elbiseyi temizleyeni bulun emniyetten o kişiyi ortaya getirin . Önceden tozlar varken nasıl yok oldu.