Yeni Marvel filmi 8 Temmuz’da sinemalarda

Yeni Marvel filmi 8 Temmuz’da sinemalarda

Her çıkan filmi gişede 1 milyar doları zorlayan Marvel, özenle inşa ettiği sinematik evrenini yeni filmlerle genişletmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz ay çıkan Doctor Strange: Multiverse of Madness filmiyle bir kez daha gişede rakip tanımayan Marvel, bu yıl sinema severlere yeni bir film daha sunacak: Heyecanla beklenen Thor: Love and Thunder.

Marvel’ın en önemli kahramanlarından biri olan Thor’un maceralarını anlatmaya devam edecek olan Thor: Love and Thunder, 8 Temmuz’da gösterime girecek. Vizyon tarihi yaklaşan filmi için tanıtım çalışmalarına hız veren Marvel, filmden bir fragman daha yayınladı.

thor

Chris Hemsworth’ün Thor rolüyle geri döneceği filmde, farklı bir Thor daha karşımıza çıkacak. Çünkü bu filmde Natalie Portman’ın hayat verdiği Jane Foster karakteri de Thor ile aynı güçlere kavuşacak ve yıldırım tanrısı olarak karşımıza çıkacak.

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragman Star-Lord (Chris Pratt) ve Galaksinin Koruyucuları’nın da yeni Thor filminde yer alacağını göstermişti. Yayınlanan bu yeni fragman ise filmin asıl kötüsü olan Gor the Godbutcher’ı ilk kez izleyicilere gösteriyor. Üstelik Gor the Godbutcher’a Batman rolüyle türün hayranlarının aklına kazınan Christian Bale hayat veriyor. Marvel’ın en dikkat çekici kötüleri arasına adını yazdıracak gibi görünen Gor the Godbutcher’ı ilk kez görme şansı yakaladığımız fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Elon Musk bu yıl 69 milyar dolar kaybetti

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji