Yeni Vivo X modelinin özellikleri sızdırıldı

Yeni Vivo X modelinin özellikleri sızdırıldı

Vivo, 2022 yılını oldukça hareketli geçiriyor. Yılın başından bugüne kadar pek çok akıllı telefon modelini satışa sunan, bunlardan çok daha fazlasının ise üzerinde çalışan Vivo, anlaşılan Vivo X serisine yeni bir üye daha kazandırmanın derdinde.

Söz konusu sızıntılar olduğunda, en güvenilir kaynaklardan olan 3C ve TEENA sertifikasyon sitelerinde, bugün Vivo X serisine ait olduğu düşünülen yeni bir model daha görüntülendi. Yeni cihazın ismi hakkında şu an için herhangi bir bilgi bulunmazken, yeni Vivo modelinin RAM ve kamera konularında bir hayli iddialı olduğu görüldü.

vivo s15 4

Yeni Vivo X modelinin özellikleri sızdırıldı

Sızıntılara göre 6,67 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekrana sahip olan bu telefonun arka yüzeyinde 50MP + 8MP + 2MP’den oluşan üçlü bir kamera kurgusu yer alıyor. Telefonu ön yüzeyinde bulunan kameranın büyüklüğü ise 8MP.

vivo s15

Yeni modelin şu an için gücünü hangi işlemci setinden alacağı bilinmese de, kullanacağı işlemci setinin 5G destekli bir model olduğu kesin gibi bir şey. 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı seçenekleriyle satışa sunulacak olan yeni Vivo X modelinde ayrıca 80W hızlı şarj desteğine sahip 4.400mAh’lık batarya bulunacak. Cihazın gerek isminin gerekse çıkış tarihinin öğrenilmesi içinse, bir süre daha beklememiz gerekiyor.

Apple futbol yayıncısı oldu

Teknoloji