Yıldız, Acun için şova devam edecek

Yıldız, Acun için şova devam edecek

O Ses Türkiye'nin önümüzdeki ay final yapmasının ardından Yıldız Tilbe, yeni programına başlayacak. Acun Ilıcalı'nın çok güvendiği Tilbe, ünlü isimleri programında ağırlayacak. Tilbe için kalabalık bir ekip kurulduğu ve...

O Ses Türkiye'nin önümüzdeki ay final yapmasının ardından Yıldız Tilbe, yeni programına başlayacak. Acun Ilıcalı'nın çok güvendiği Tilbe, ünlü isimleri programında ağırlayacak. Tilbe için kalabalık bir ekip kurulduğu ve çalışmalara başladığı belirtildi.

Konuyla alakalı bir yazı kaleme alan Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, "Bir Yeniden Doğuş Hikayesi" başlığıyla bu müjdeli haberi köşesine taşıdı.
Köşe yazarı Mesut Yar'ın, "Bir Yeniden Doğuş Hikayesi" başlıklı yazısı şöyle: "Yıldız Tilbe, Star TV'de başladığı talk show macerasını TRT Müzik, Flash TV gibi kanallarda sürdürmüştü. Kabul etmek gerekir ki az konuşan ama konuştuğu zaman bilgeliği dışına vuran farklı bir profili var. Ve bir şekilde kendini sevdiriyor.

Sıradan toplumları zenginleştiren 'çılgın' kadrosunun içini kimseyi rahatsız etmeden dolduran bir isim. 'O Ses Türkiye'nin (TV8) en zor beğenen jürisi.
Ama aynı zamanda müthiş bir vicdan ve nezaket sahibi. Nitekim bu özellikleriyle programa getirdiği renk de ortada. Şimdi yine kendi ismini taşıyan şovuyla aynı ekranda olacak.
Yıldız'ın şovuna yeni bir şeyler katıp katmayacağını bilmiyorum. Ama şu bir gerçek ki 'yeniden doğuş' diye bir şey varsa, an itibarıyla TV8 ekranında onu izliyoruz! Çok sevindim."

Son günlerde daha çok takip edilen ve kendine has sözleri ve tavırlarıyla sıkça polemik konusu olan şarkıcı Yıldız Tilbe'nin yeni şov programı merakla bekleniyor.

GENEL