Yıldız futbolcunun erken doğan bebeğiyle ilgili skandal mesaj

Yıldız futbolcunun erken doğan bebeğiyle ilgili skandal mesaj

Yıldız futbolcunun Premature doğan ve nefes almakta zorluk yaşayan 5 aylık bebeği olduğu için yeni tip koronavirüs nedeniyle antrenmanlara çıkmayacağını..

Premature doğan ve nefes almakta zorluk yaşayan 5 aylık bebeği olduğu için yeni tip koronavirüs nedeniyle antrenmanlara çıkmayacağını açıklayan Premier Lig ekibi Watford'un yıldız forveti Troy Deeney, kendisine oğlu için çok kötü mesajların geldiğini açıkladı.

Temaslı antrenmanlara başlama kararı alan ve Haziran ayında sahalara dönme hazırlığı yapan Premier Lig'de Watford'ta ter döken yıldız futbolcunun , 15 Mayıs'ta yaptığı çıkışla futbol gündemine damga vurmuştu.

27 bin kişinin hayatını kaybettiği İngiltere'de sosyal mesafeli antrenmanlara çıkmayı reddeden 31 yaşındaki İngiliz futbolcu, CNN International'a yaptığı açıklamada kendisine insanın kanını donduran mesajlarını geldiğini açıkladı.

Sosyal medyada "Umarım oğlun koronavirüs kapar" şeklinde mesajlar aldığını belirten Troy Deeney, daha önce oğlunun 5 aylıkken doğduğunu ve nefes almada zorluk çektiğini duyurmuştu.

"İnsanların attığı mesajları gördüm" diyen diyen Deeney, "Bu benim çok zor bir zaman. Eğer bunlara cevap verirsem, kötü insanların istediğini yapacağım ve daha çok üzerime gelecekler" diye konuştu.

Deeney'in dünyaya gelen oğlu, Aralık ayının son günlerinde premature olarak doğdu.

İngiltere'de 132 bin corona virüs vakası açıklanırken, son olarak duyurulan rakamlarda ise 27 bin 432 kişi hayatını kaybetti.

NE OLMUŞTU?

Deeney daha önce antrenmanlara çıkmayacağını duyurduğu açıklamasında, "Ne yapacaklar benden para mı alacaklar? Daha önce beş parasız kalmıştım bu yüzden beni etkilemez. 2021’e kadar seyircisiz oynanacağını söylüyorlar. Yani eğer stadyumda olmak taraftarlar için güvenli değilse oyuncular için neden güvenli olsun ki" ifadelerini kullandı.

Rize’de testi pozitif çıkan çay üreticisi sayısı 15’e yükseldi

ANASAYFA

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor