Yıldız Tilbe''den Bakana ilginç soru: Bize yazık değil mi?

Yıldız Tilbe''den Bakana ilginç soru: Bize yazık değil mi?

Domuz gribiyle ilgili bir paylaşım yapan Tilbe, domuz yemediğimiz halde neden domuz gribi olduğumuzu sordu ve Sağlık Bakanlığı''ndan da ücretsiz ilaç dağıtmaları ricasında bulundu.

Şarkılarının yanı sıra renkli kişiliğiyle de sık sık gündeme gelen Yıldız Tilbe, uzun zamandır yaşadığı hastalık nedeniyle geçtiğimiz haftalarda vermesi gereken bir konsere çıkmama kararı almış ancak sonrasında kendisini evinden alan organizasyon yetkilileri tarafından konser vereceği alana getirilmişti. Tilbe geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir kez daha hastalık konusuna dikkat çekti.

'SAĞLIK BAKANLIĞI BEDAVA İLAÇ DAĞITSA YA'

Domuz gribiyle ilgili bir tweet atan Tilbe, domuz yemediğimiz halde neden domuz gribi olduğumuzu sorgularken Sağlık Bakanlığı'ndan da ücretsiz ilaç dağıtmaları ricasında bulundu.

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından "Domuz yemiyoruz neden domuz gribi oluyoruz, bu virüsten kurtulmak sağlıklı olmak istiyoruz,millet olarak, hastayız, nolucaz böyle, bize yazık değilmi. Hastalıktan yorgun düştüm. Sağlık bakanlığı bize bedava hayırına Allah rızası için ilaç dağıtsa ya. Valla, Lütfen" paylaşımıyla bakanlığa çağrıda bulundu.

Yaşam