Yıllardır AKP’ye oy veren yurttaş: Tutulacak bir yanları yok

17 yıldır AKP’ye oy verdiğini söyleyen yurttaş, AKP için "Tutulacak bir yanları yok" dedi. Ankara Keçiörenli yurttaş, 17 yıldır AKP'ye oy

17 yıldır AKP’ye oy verdiğini söyleyen yurttaş, AKP için "Tutulacak bir yanları yok" dedi.

Ankara Keçiörenli yurttaş, 17 yıldır AKP'ye oy verdiğini söyleyerek tepkisini dile getirdi.

Daha önce Halk Ekranı isimli Youtube kanalı Malatya’da yurttaşlara hangi partiye oy vereceklerini sordu. Yapılan röportajlar sırasında ister yayınlarsınız ister yayınlamazsınız diye söze başlayan yurttaş, “Benim bir oğlumun adı Recep Tayyip’tir ama pişman oldum tabi ismini Recep Tayyip koyduğuma. Daha sonra mahkemeye dava açtım başıma gelmeyen kalmadı. Yani ismini değiştirememem yönünde… Yahu bu çocuğun ismini koyarken size danışmadım, değiştirirken de size danışayım…” diye tepki göstermişti.

‘Recep Tayyip’in babasının isyanı sosyal medyada gündem oldu: Pişmanım

İlave Tv’nin sokak röportajlarında şimdiye kadar her seçimde AKP’ye oy verdiğini, ancak artık ‘Tutulacak bir yanlarının kalmadığını’ söylüyor. İki oğlunun da hala AKP’ye kayıtlı olduğunu belirten yurttaş, “Millet açlıktan ölüyor, işsizlikten kırılıyor. Bunu gözü görmüyor mu? Cumhurbaşkanı tutturmuş bir ‘Bay kemal’ millet açlıktan ölüyor o başka bir şey bilmiyor” diyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika