Yılmaz Erdoğan'dan eski eşine ziyaret

Yılmaz Erdoğan'dan eski eşine ziyaret

Oyuncu Yılmaz Erdoğan, Bodrum’da tatil yapan eski eşi Belçim Bilgin ve oğlu Rodin’i kaldıkları otelde ziyaret etti. Eski eşine sarılarak hasret gideren ünlü sanatçı oğlu Rodin’i omuzları üzerinde gezdirdi.

Başarılı oyuncu Belçim Bilgin ve oğlu Rodin, Bodrum'da tatil yapıyor. Habertürk'ten Hakan Yağcı'nın haberine göre; Önceki gün Yılmaz Erdoğan, eski eşi ve oğlunu konakladıkları otelin plajında ziyaret etti. Üç yıl önce yollarını dostça ayıran çiftten Bilgin, Erdoğan'ı sarılarak karşıladı.

HASRET GİDERDİLER

Muğla’nın Köyceğiz ilçesindeki çiftliğinde hayatını sürdüren Yılmaz Erdoğan, Bodrum’da tatil yapan eski eşi Belçim Bilgin ve oğlu Rodin’i kaldıkları otelde ziyaret etti. Eski eşiyle sarılarak hasret gideren ünlü sanatçı oğlu Rodin’i omuzlarına alarak bir süre otel içerisinde tur attı.

60b708ef18c7734064006a66.jpg

SADECE ARKADAŞIZ

Ziyaretin ardından muhabirlerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, “Gelip bakayım ne yapıyorlar diye görmek istedim” dedi. Ünlü sanatçı, adının aşk dedikodularına karıştığı spiker Damla Uğurtürk’le Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında bir araya gelmesiyle ilgili ise “Arkadaşız, duygusal bir şey yok” diye ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin