Yine gündemde: Bakın abisini bu kez neyle itham etti...

Yine gündemde: Bakın abisini bu kez neyle itham etti...

CHP liderinin kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, dün öğle saatlerinde İzmir'in Eşrefpaşa semtinde yaşadığı eve giderken bir kaza geçirdi. Yokuşu çıkarken dengesini kaybeden Celal Kılıçdaroğlu, düşerek ayağını kırdı.Komşuları...

CHP liderinin kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, dün öğle saatlerinde İzmir'in Eşrefpaşa semtinde yaşadığı eve giderken bir kaza geçirdi. Yokuşu çıkarken dengesini kaybeden Celal Kılıçdaroğlu, düşerek ayağını kırdı.

Komşuları tarafından Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan CHP liderinin kardeşinin ayağı alçıya alındı. Kılıçdaroğlu'nu tedavi eden doktor, bir buçuk ay boyunca ayağının üstüne basmaması gerektiği yönünde uyarıda bulundu. 

Ağabeyi Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine sahip çıkmadığı için sitem eden Celal Kılıçdaroğlu, "Bugüne kadar hiç yardımcı olmadı, hiçbir zaman. Ben şunu da diyorum, bir kişi ye sahip çıkmayan 80 milyona da sahip çıkamaz. Öz kardeşiz bir de, en küçükleriyim. Vatandaşa yani, 80 milyona nasıl sahip çıkacak. Devleti, hükümeti nasıl yönetecek" dedi. 

Cemal Kılıçdaroğlu'nun Kemal Kılıçdaroğlu'nu FETÖ'cülükle bile itham ettiği biliniyor...

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam