Yüksek seviyede performansı garantiliyor

Yüksek seviyede performansı garantiliyor

ASUS’un kurumsal firmaların ihtiyaçlarına çözüm sunan Expertbook serisindeki yeni modeli Expertbook B7 Flip (B7402F), çalışanlara kesintisiz üretkenlik sağlamak için tasarlandı.

5G özelliğiyle öne çıkan Expertbook B7 Flip, kompakt yapısı, ışık hızında veri bağlantısı, yüksek pil ömrü ve tablet-dizüstü ikisi bir arada özellikleri sayesinde ofiste veya seyahatte yüksek seviyede performansı garantiliyor.

 İş dünyasına özel üretilen, yoğun çalışma temposuna duyarlı BUSINESS modeller, askeri sınıf dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım, esneklik ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunuyor. BUSINESS serisinin 5G özelliğiyle dikkat çeken yeni üyesi Expertbook B7 Flip de yoğun mesai temposunda profesyonellerin hayatını kolaylaştırmak için geliştirildi. B7 Flip, desteklediği 5G hücresel veri ağları ve ASUS WiFi Master Premium ile geliştirilmiş WiFi 6 sayesinde yüksek hız ve güvenilir bağlantılar sunarak iş süreçlerini sorunsuz kılıyor.

Expertbook B7 Flip

Hareket halinde bile minimum efor

B7 Flip, sık seyahat eden çalışanlara bile minimum efor sarfettiren özelliklerle donatıldı. 64 GB’a kadar RAM ve Intel Iris Xe grafik kartına sahip bir Intel Core i7 işlemcisi sayesinde yoğun çalışmalarda bile gücünden ödün vermiyor. B7 Flip, 2 TB’a kadar veri depolamasına ve ışık hızındaki Intel WİFİ 6’ya sahip.

Böylece büyük dosya aktarımlarında yaşanan kesintiler ve bekleme süreleri sona eriyor. B7 Flip, tüm görevlerde maksimum performans sağlamak için yeni bir Gelişmiş Hibrit Soğutma Sistemi (AHCS) kullanıyor. Yüzde 39 daha fazla soğutma sağlayan fan, bilgisayarın performasını da yüzde 55 oranında artıyor. 12 saate varan pil ömrüyle de gün boyunca kesintisiz çalışmak mümkün.

Expertbook B7 Flip

İşine ve tarzına göre kullanım imkanı

Çok fonksiyonlu özelliklere sahip Expertbook B7 Flip, 360 derece dönebilen menteşesiyle kullanıcılarına özgür bir alan sunuyor. Bir dizüstü bilgisayardan çok daha fazlası olan B7, kullanıcının arzusuna ya da çalışma amacına göre tablet, çadır ve stant modlarında kullanılabiliyor. İster sunum ya da çizim yaparken ister makale okurken, yatay ve dikey kullanıma imkan tanıyan cihaz, 16:10 ekran en boy oranıyla standart ekranlara kıyasla daha geniş bir görsel çalışma alanı sağlıyor. Ekrana entegre manyetik kalemi ASUS Pen ile de her an her yerde not almak mümkün.

Expertbook B7 Flip

Kişisel bilgiler her daim güvende

Expertbook B7 Flip, işletmeleri ve kişisel bilgileri korumak için çok katmanlı güvenlik önlemleri sunuyor. B7 kullanıcıları, yüz tanıma ve parmak izi sensörü özellikleri sunan Windows Hello sayesinde, bilgisayara sadece bakarak ya da dokunarak kişisel yöntemlerle oturum açabiliyor. Cihazda çalınmalara karşı kensington kilit yuvası da mevcut. Önemli verileri şifreleyerek hafızasında tutan TPM 2.0 çip özelliği ise bilgi sızdırma gibi sorunların önüne geçiyor. Dokunmatik ekranı parlama önleyici sert Corning camla kaplı olan cihaz, ASUS Private View ekran gizliliğine de sahip. Böylece Expertbook B7 Flip, hem gözleri koruyor hem de hassas verileri güvenle saklıyor.

Vegan sporcu et yiyenleri alt etti

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji